Tento meme token „vypumpoval“ o 200 %!

Kategorie: Novinky
Tento meme token vypumpoval o 200%!
Tento meme token vypumpoval o 200%! ,zdroj: www.shutterstock.com/art_p

Kishu Inu (KISHU) sa podarilo ocitnúť sa na zozname tých 10 najlepších tokenov zakúpených najväčšími veľrybami za posledných 24 hodín. Záujem veľrýb o tento meme token viedol k 200-percentnému rastu.

Kishu Inu je ďalším „vypumpovaným“ meme tokenom!

Podľa WhalesStats sa Kishu Inu umiestnil v deň „výstrelu“ na štvrté miesto z top 10 mincí, ktoré kúpili najväčšie „ethereové peňaženky“ za posledných 48 hodín. Tokeny Ethereum a USDC v čase písania tohto článku majú prvú a druhú pozíciu.

Mohlo by ťa zaujímať: Poplatky v sieti Ethereum naďalej klesajú – sú najnižšie za posledných 6 mesiacov!

Kishu Inu je ďalšia kryptomena z kategórie „psích tokenov“, ktorá sa tentokrát inšpirovala Dogecoinom. Čo sa DOGE týka, o tom sme vám nedávno priniesli informáciu, ako sa v Dubaji rozhodli otvoriť „kryptomenové občerstvenie“, kde sa dá platiť okrem iného práve s DOGE.

Za svojho maskota si tím vybral plemeno „Kishu“. Shiba Inu je, mimochodom, taktiež jedným z najobľúbenejších tokenov, ktoré držia najväčšie veľryby. SHIB predstavuje približne 15 % z celkovej držby peňaženiek.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Podľa WhaleStats najväčšie ethereové peňaženky obsahujú tokeny SHIB v hodnote viac ako 1,27 miliardy dolárov. Hovorí sa, že prijatie meme mincí kryptomenovými veľrybami predstavuje dobré znamenie pre túto komunitu.

Tím za projektom KISHU taktiež spustil upútavky na svoj „KISHUVERSE NFT“, čo komunitu na rôznych online platformách rozhodne potešilo.

Vďaka týmto faktorom „hype“ okolo kryptomeny pomohol KISHU vyrásť o slušných 200 %!

KISHU zaznamenal teda pekný nárast a kapitalizácia sa zvýšila takmer na 0.000000001431 eur. Podľa CoinmarketCap je však KISHU na ďalekom 2922 mieste.

Čítaj ďalej: EBay čoskoro možno začne akceptovať kryptomeny – finálne oznámenie sa očakáva 10. marca