Bitcoin útočí na 50 000 $ a oslavuje nové maximum! Podarí sa prekonať magickú hranicu?

Ešte vo štvrtok sme upozornili, že Bitcoin začal na grafe vykresľovať formáciu falling vedge (klesajúci klin). Túto formáciu sme zaznamenali aj počas januárového prepadu trhu a teraz je tu zas. Bitcoin v priebehu jediného týždňa došiel do cípu klesajúceho klinu a ukážkovo vystrelil smerom hore.

Začal nový mesiac a Bitcoin stúpol o 4500 dolárov

Za posledných 24 hodín sme zaznamenali naozaj významný rast. Z ceny 45 200 dolárov Bitcoin vyskočil až na 49 600 USD. To je rast o takmer desať percent hneď po prerazení klínu.

4h BTC/USD - Bitstamp
4h BTC/USD – Bitstamp

Trh prekonal aj rezistenciu na hladine 48 000 dolárov, čo je bullish signál. Teraz nám v ceste stojí okrúhla hladina 50 000 USD. Rezistentné pásmo v podstate pokračuje až po 52 800 dolárov.

Zdá sa, že slová skeptikov ostanú aspoň nateraz nevyplnené. I keď, ešte je priskoro na oslavu. Možno je dnešný rast iba bulltrap a čoskoro sa trhy zrútia ešte nižšie. Nebolo by to prvýkrát.

Avšak on-chain analýza naznačuje, že Bitcoin sa skutočne chystá dobyť nové All Time High. Nedávno vytvoril silný bullish signál. Viac sa dočítate v tomto článku:

Koniec výpredajov? Bitcoin vytvoril silný “Buy the dip” signál!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance