Steve Wozniak dôveruje viac matematike a Bitcoinu než ľuďom a peniazom

BITmarkets BITmarkets

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple, Steve Wozniak, počítačový inžinier a vynálezca, vysvetľuje, prečo verí Bitcoinu a jeho technológii viac než nášmu súčasnému finančnému systému.

„Bitcoin upútal moju pozornosť. Nikto skutočne nevie, kto je jeho tvorcom. Nemá žiadnu centrálnu autoritu. Je založený na matematike. Existuje určitý počet Bitcoinov, ktoré môžu existovať… Matematika je pre mňa ako príroda, ktorá je omnoho lepšia než ľudské bytosti… Verím týmto prírodným veciam viac než tomu čo tvorí človek. Človek tvorí meny, ovláda ich a vydáva nové doláre každý rok. Bitcoin je voči tomuto imúnny.”

Wozniak a jeho angažovanosť v krypto

Keď hovoril so Zane Huffmanom z NullTX na ChainXChange v Las Vegas, Wozniak priznal, že je angažovaný v startupe Equi.

Platforma Equi spoločne s jej tokenmi na bázy Etherea, známe taktiež ako „British Bitcoin”, má za cieľ odlíšiť sa od dnešnej kvanty kryptoprojektov tým, že zastupuje akcie skutočného hmotného majetku.

Spoločnosť Equi, založená Dougem Barrowmanem, vytvára skvelé investičné príležitosti pre priemerných ľudí tým, že vydáva zlomkové podiely na drahé nehnuteľnosti a luxusný tovar.

Dejiny sa prepisujú

Wozniak povedal, že je to jeho prvá účasť v blockchainovej spoločnosti. Charakterizoval kryptokomunitu ako cenný priestor, kde inovátori prepisujú dejiny obchodu a spôsob akým je distribuovaná hodnota. Rovnako pretvára pravidlá, ako môžu ľudia získať prístup k investičným príležitostiam a odstraňuje bariéry pre vstup menších investorov.

Niečo ako internet

„Zatiaľ len zlomok ľudí vidí potenciál a hodnotu kryptoodvetvia, čo mi veľmi pripomína ranné počiatky internetu. ”

Sme radi, že kapacity ako „Woz” pomáhajú rozvíjať kryptosegment, a budeme mu držať palce.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísal Darius.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj: dailyhodl.com

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.