Šťastný nový rok! – Vitajte v novej dekáde – Na čo sa môžeme tešiť?

0
cryptocurency_celebration

V mene celého teamu Kryptomagazinu aj Trading11 vám čo najsrdečnejšie želáme Šťastný nový rok! Nech je aspoň taký dobrý, ako ten minulý a nech sa vám v ňom darí. Čaká nás skvelých 366 dní novej dekády. Začína nová éra.

Žijeme v najzaujímavejšom období ľudskej histórie. Rozvoj technológií nás posúva vpred a my, obyčajní Ľudia, sme ešte stále schopní využívať najmodernejšie výdobytky tejto doby. Či už sú to kryptomeny, alebo smartfóny, sociálne siete, živé streamovanie obrazu… To všetko sú veci, ktoré ešte pred desiatimi rokmi poznal iba málokto.

Kto vie, ako skončí táto dekáda? Čo všetko nám prinesie? Bude rovnako pozitívna?

Čo môžeme očakávať v dvadsiatych rokoch 21. storočia?

Pravdepodobne môžeme očakávať ďalšiu väčšiu krízu. Tá nás v desiatych rokoch 21. storočia minula. Kryptomeny konečne vyjdu na výslnie a začnú sa masovo využívať (dúfajme, že nakoniec zvíťazí Bitcoin a a nie nejaká Libra). Ľudia sa ešte viac prepoja s digitálnymi technológiami. Je dosť možné, že sa masovo rozšíri nový druh digitálneho zariadenia, ktoré nás napojí na internet.

Krajiny tretieho sveta budú pokračovať vo svojom vzostupe z chudoby. Čína predbehne EÚ a možno aj US a stane sa najsilnejšou ekonomikou na svete. India a ďalšie ľudnaté krajiny sveta ju budú nasledovať. Psychedelické látky sa po 60-tich rokoch zbytočnej cenzúry konečne začnú využívať v psychológii a vyliečia nás z depresie a závislosti.

A to všetko bude iba špička ľadovca. Dúfajme, že ľudstvo bude pokračovať vo svojich ekologických aktivitách a naučíme sa menej poškodzovať našu planétu. Dúfajme, že sa konečne dočkáme komerčných letov do vesmíru. Dúfajme, že nás neprekvapí tretia svetová vojna, supervírus alebo nejaká iná pohroma.

Dúfajme, že dvadsiate roky sa zapíšu do histórie ako prelomová dekáda.

Chcete do nej vstúpiť správnou nohou? Nájdite si tie správne novoročné predsavzatia! Také, ktoré budete schopní dodržať. Pomôže vám v tom náš článok:

Rok 2019 končí – Čo by ste v ňom zmenili? – Vymyslite si tie SPRÁVNE novoročné predsavzatia