[Správy] Tim Draper verí, že Bitcoin je bezpečnejší ako doláre v banke • Bahrajn ako prvý arabský štát reguluje kryptomeny…

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Tim Draper verí, že Bitcoin je bezpečnejší ako doláre v banke • Bahrajn ako prvý arabský štát reguluje kryptomeny • Cryptopia vydala oficiálne stanovisko – používatelia by mali stratiť maximálne 9,4 % zo svojich kryptomien • Decentraland spravil 30 % skok hore po oznámení partnerstva s HTC • A prekvapenie z Kryptomagazinu na koniec

Tim Draper verí, že Bitcoin je bezpečnejší ako dolár uložený v banke

Tim Draper sa ako veľký podporovateľ kryptomien často vyjadruje, že verí v dlhodobý potenciál digitálnych mien. Verí, že do piatich rokov sa bude za kryptomeny kupovať káva alebo hamburgery. Rovnako si však myslí, že to povedie k postupnému vytlačeniu peňazí z obehu. Takisto sa vyjadril,  že doláre v banku sú v rovnakom, ak nie väčšom nebezpečenstve ako kryptomeny.

Viac sa dozviete v tomto anglickom článku: crypto-reporter.com

Bahrajn ako prvý arabský štát reguluje kryptomeny

Bolo to asi iba otázkou času, kedy k takémuto niečomu príde aj medzi arabskými štátmi. Väčšina z nich má pomerne pozitívny prístup ku kryptomenám, avšak na konkrétne kroky sa zatiaľ čakalo. Prvý oficiálny krok spravil Bahrajn. Tieto nové regulácie by mali slúžiť ako prvý krok k tomu, aby sa Bahrajn stal lídrom medzi MENA štátmi. Rovnako sa už niekoľko popredných politikov vyjadrilo, že blockchain podporujú a že regulácie by mali čoskoro zavítať do celého FinTech sektora.

Viac v pôvodnom článku: ccn.com

Cryptopia vydala oficiálne stanovisko – používatelia by mali stratiť maximálne 9,4 % zo svojich kryptomien

Pri najväčšom hacku tohto roku utrpela Cryptopia veľké straty na kryptomenách. Aj napriek tomu, že sa pôvodne zdalo, že ide o nezvrátiteľnú situáciu, Cryptopia by možno mohla vyviaznuť s oveľa menšími stratami, s akými sa pôvodne počítalo. V oficiálnom vyhlásení táto novozélandská burza oznámila, že v najhoršom prípade prídu používatelia tejto burzy o 9,4 % zo všetkých svojich kryptomien.

Viac informácií sa dočítate tu: ambcrypto.com

Decentraland spravil 30 % skok hore po oznámení partnerstva s HTC

Prvý telefón od HTC vyvinutý iba za pomoci blockchainu, Exodus 1, by mal podporovať kryptomenu Decentraland (MANA). Vývojári z oboch strán pracujú na tom, aby sa implementácia Decentralandu na Exodus 1 podarila bez akýchkoľvek problémov. Všetky tieto novinky zapríčinili až 30 % nárast kryptomeny Decentraland na cene.

Viac informácií v pôvodnom článku: sludgefeed.com

Sľubovaná dobrá správa nakoniec – Trading11 hľadá kryptonadšencov do svojho tímu!

Zaujímaš sa o kryptomeny, obchodovanie a baví ťa písať online články? Nemáš problém s pravopisom, si kreatívny a hľadáš flexibilný part-time job? Tak potom nie je o čom. Neváhaj a klikni na link nižšie, v ktorom nájdeš bližšie informácie o ponukách z portálu Trading11, ktorý pomaly ale isto naberá na obrátkach.

Viac na tomto linku: trading11.com

Čo čítať ďalej?

Mercedes-Benz začal používať blockchain

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.