SPRÁVY – Krypto podvody sa rapídne rozrastajú! Pozor!

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Prinášame prehľad tých najdôležitejších správ toho, čo sa udialo za posledných 24 hodín. Aktuálne môžeme sledovať väčší pohyb na Bitcoine. Opäť po korekcii sa dostal nad 9 000 USD. Chytali sa aj ostatné altcoiny. Medzi top 100 kryptomenami môžeme vidieť iba zlomok mincí v červených číslach.

Na našom YouTube kanáli BitLink práve vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Pošle koronavírus Bicoin až na 100 000 USD?

Už z minulosti vieme, že počas každej finančnej krízy všetky tie štandardné aktíva od komodít, cez akcie až po indexy klesali. Naopak, rizikovejšie aktíva, napríklad zlato či Bitcoin vždy stabilne rástli. Po vypuknutí krízy v roku 2008 síce aj zlato niekoľko týždňov strácalo na hodnote. Následne však prišiel veľký rast až na zatiaľ all time high hodnotu(1 600 USD). Známy rečník v poslednom vydaní svojho spravodajského časopisu RT, The Keizer Report, povedal, že globálna panika bude mať tento rok výrazný vplyv na cenu BTC. Myslí si, že sa bude obchodovať až za 100 00 USD.

O koronavíruse sa môžete viac dočítať v tomto článku:  Koronavírus a akcie

Bitcoin opäť v bullish trende?

Zdá sa, že Bitcoin sa už dostal z korekcie do ďalšieho bullish trendu. Od obeda sa obchoduje za hodnotu vyššiu ako 9 000 USD. Dokonca nerastie sám, chytili sa aj ostatné altcoiny. Najviac v zisku z pomedzi high cap altcoinov je XTZ alebo aj Tezos. Na Bitcoine môžeme sledovať rapídne zvýšenie volume, čo môže mať za následok pokračovanie rastu aj počas nasledujúcich dní až týždňov.

Kryptomeny v Indii opäť legálne!

Súd nedávno rozhodol, že kryptomeny v Indii budú patriť medzi nelegálne aktíva alebo aj platidlá. Krypto-sektor v Indii sa však začal brániť a vytvoril petíciu v ktorej tvrdil, že tento zákaz je protiústavný. Najvyšší súd nakoniec tento zákaz zrušil a kryptomeny sú teda opäť v Indii definované ako legálne platidlo. Sudca svoje rozhodnutie odôvodnil: v Indii neexistuje žiadny zákon, na základe ktorého by mali byť kryptomeny zakázané.

Krypto podvody sa rapídne rozrastajú! Pozor!

V roku 2019 boli kryptomenové podvody jedny z vôbec najružovejších investícii vôbec. Priemerne vlastník podvodu alebo ponziho schémy ukradol na svojom projekte kapitál v rádoch tisícok USD. Našli sa aj také, ktoré okradli ľudí o milióny USD. Za posledný rok rapídne vzrastá množstvo podvodov súvisiacich s krypto burzami.

Prečítajte si tiež

HODL – takmer polovica všetkých Bitcoinov sa posledné dva roky nepohla + ANKETA

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.