[Správy] Pôjdeme Up! Up! Up!…, Tvrdí: Arthur Hayes, CEO BitMEXU

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Arthur Hayes CEO BitMEXU tvrdí: Pôjdeme Up! Up! Up!… • Indické ženy obchodujú s kryptomenami viac ako muži • Japonská vláda podporuje krypto a blockchain • Hedžový fond verí mainnetu EOS • Vláda Južnej Kórei verí, že systém Real-Name funguje • Fínska vláda a spoločnosť Essentia.One odhaľujú plány pre medzinárodný logistický blockchain

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Správa dňa: Pôjdeme Up! Up! Up!

Počas živého vysielania pre CNBC povedal Arthur Hayes, CEO Bitmexu, že Bitcoin môže do konca roka dosiahnuť cenu 20 000 dolárov, alebo dokonca 50 000 dolárov. Viac sa dočítate TU: https://www.newsbtc.com/  (v EN)

Indické ženy sa nezdajú!

Aj keď sa to zdá že je to rovnaké ako inde na svete,  ženy v Indii skutočne strávia dvakrát viac času kryptoobchodmi ako muži. Novo zverejnený prieskum tiež zistil, že väčšina používateľov kryptomien v Indii žije vo veľkých mestách, ako sú Dillí, Mumbai a Bangalore.

Japonsko je stále na čele kryptopriemyslu

Predseda SBI Holdings a generálny riaditeľ SBI Group, Yoshitaka Kitao, ktorý dohliada nad druhou najväčšou finančnou inštitúciou v Japonsku – finančnou skupinou Mitsubishi UFJ – povedal, že krypto a blockchain technológia urýchli v dlhodobom horizonte ekonomiku krajiny. Yoshitaka povedal:

“Chceme, aby sme prebrali viac ako finančnú hranicu. Existuje veľa špekulatívnych požiadaviek okolo kryptomien. Cena sa mení rýchlo, ale ľudia musia premýšľať o tom, ako sa tieto technológie používajú v reálnom živote a ako môžu zlepšiť podnikanie ľudí.”

Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/ (v EN)

EOS

Kyle Samani, spoluzakladateľ hedžového fondu Multicoin Capital, povedal, že jeho spoločnosť sa drží EOSu, napriek negatívam správam okolo spustenia jeho mainnetu. Kyle povedal:

“Momentálne držíme svoju pozíciu, nepredali sme. Spustenie mainnetu EOS nebolo tak hladké, ako sme dúfali. Všetko čo sa stalo nie je až tak zlé. Súhlasím s tým, že že sa stali niektoré chyby, ale v dlhodobom horizonte nie sú veľmi podstatné.”

Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/   (v EN)

Južná Kórea – regulácie fungujú?

Vláda v Južnej Kórei zaviedla na konci januára real-name systém pre kryptomeny, pričom tento systém zakazuje používanie anonymných bankových účtov v kryptotransakciách. Cieľom je zabrániť  používaniu virtuálnych mincí na pranie špinavých peňazí. Reálny obchodný systém bol tiež súčasťou najnovších opatrení vlády na obmedzenie špekulatívnych investícií do virtuálnych peňazí. Na základe vyhodnotenia situácie na trhu s kryptomenami konštatuje, že systém je účinný. Viac sa dočítate TU: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Fínsko podporuje blockchain projekt pre logistiku

Fínsko si chce získať svoje miesto ako popredné krypto-logistické stredisko na svete. Zástupcovia priemyslu sa usilujú o riešenie problémov, ktorým čelí stále sa rozširujúca logistika a doprava. Spoločnosť Essentia.One sa spojila s vládnym združením “Traffic Lab,” s cieľom zabezpečiť, aby informácie o dodávkach typu “end-to-end” boli bezpečné a bezpečne dostupné pre oprávnené subjekty. Viac sa dočítate TU: https://news.bitcoin.com/  (v EN)

Pozrite si naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.