amerika btc

Aj dnešný deň priniesol veľa zaujímavých správ a noviniek. Veľké krypto konferencie sa postupne v dôsledku šírenia koronavírusu rušia. Vznik nových vzájomných spoluprác medzi firmami. Či pokračovanie súdnych procesov, ktoré majú na krku NVIDIA, Craig Wright a Ripple.

Na našom YouTube kanáli BitLink práve vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Ak by každý Američan nakúpil BTC, obchodoval by sa za 24 000 USD

Andrew Yang – bývalý kandidát na prezidenta – ak by sa stal víťazom volieb, mal v pláne presadiť dostupnosť Bitcoinu pre každého občana v USA. Nakoniec sa svojej kandidatúry vzdal, pretože vie, že nemá takmer žiadnu šancu vyhrať. Podobné kroky v minulosti urobilo už veľa kandidátov. Keď by však nakoniec voľby vyhral, ponúkol by Američanom spôsob, ako veľmi rýchlo nakúpiť Bitcoin. Cena by sa v priebehu niekoľkých dní mohla dostať na minimálnu úroveň 26 000 USD. Stačilo by, keď by každý občan nakúpil BTC aspoň za tisíc amerických dolárov.

Veľký úspech burzy Bitfinex

Kryptomena LEO, ktorú vytvorila a pustila do obehu burza Bitfinex po roku slávi veľké úspechy. Po prvýkrát v celej histórii sa podľa kapitalizácie tento altcoin dostal do prvej desiatky najlepších kryptomien. Podobný úspech sa nepodarilo zatiaľ žiadnej burze. Naposledy podobný výkon ukázal altcoin ADA(Cardano). Ak si pozrieme graf mince LEO, tak môžeme vidieť prakticky dlhodobý rast bez väčšieho retracemetnu. Ani pokles Bitcoinu nemá žiadny vplyv na túto mincu.

Možno ťa bude zaujímať: Koronavírus a akcie

Craig Wright opäť špekuluje v súdnom procese Kleiman

Pokrytectvo Craiga Wrighta je niekedy ďaleko za hranicou únosnosti. Najprv sa tvári ako pravý zakladateľ Bitcoinu. Následne niekoľkokrát klamal a zavádzal, že vlastní na svojich peňaženkách 1 miliónov BTC. Teraz prichádza z návrhom, aby mu bolo odpočítaných až 80% súdnych nákladov v kauze Kleiman. Vyzerá to, že aj tentoraz mu jeho návrh prejde. Veľa členov krypto komunity ho začína vnímať ako šialenca.

Kryptomena Akoin získala dôležitého partnera

Akoin, nová kryptomena, ktorá je navrhnutá a podporovaná známym spevákom Akonom, uzatvorila spoluprácu so spoločnosťou Blockchain Financial Infrastructure Company Delchain. Správca digitálnych aktív založený na Bahamách Delchain ponúka spevákovi pomocnú roku pri rozvoji nového projektu. Spoločne majú v plané pustiť do obehu kryptomenu Akoin ešte počas druhého kvartálu tohto roka.

Čítajte ďalej

Kto predával počas veľkého dumpu? – Hodleri to neboli! + ANKETA

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance