[Správy] Nová katastrofa pre kryptomeny: Fake Volumes • Dogecoin spúšťa službu DogePal • XRP prekročí v roku 2018 cenu 1 $…

BITmarkets BITmarkets

Nová katastrofa pre kryptomeny: Fake Volumes • Dogecoin spúšťa službu DogePal • Nigel Green: XRP prekročí v roku 2018 cenu 1 $ • V Afrike sa spúšťa kryptomena, ktorá nepotrebuje internet • Blockchain: Spoločnosť Marsh potvrdzuje partnerstvo s IBM

Skresľovanie volume je nová katastrofa pre kryptomeny

Napriek tomu, že je svet kryptomien mladý, má mnoho svojich tajomstiev. Táto technológia podporuje transparentnosť, takže mnohé z týchto tajomstiev postupne vyplávajú na povrch. Jedným z nich je náhly vzostup úplne neznámych kryptobúrz. Burza ako BitForex je dokonalým príkladom tohto náhleho rastu. Ich denný objem sa môže počítať v miliardách dolárov, čo z nich robí takmer konkurenta pre tradičné burzy, z ktorých niektoré sú tu viac ako dve storočia.

Bloomberg vykonal dôkladný výskum a oznámil svoje zistenia. Pokiaľ ide o účastníkov trhu, existuje podozrenie, že niektoré kryptoburzy buď nevykladajú dostatočné prostriedky na zastavenie zneužitia na platforme, alebo že dokonca môžu ponúkať stimuly tým, ktorí umelo zvyšujú objemy obchodovania. Aj keď tieto praktiky nie sú nezákonné, stále sa považujú za manipulatívne a nečestné. Viac sa môžete dočítať tu alebo tu (v angličtine).

Dogecoin spúšťa službu DogePal

Na kryptomenový trh sa pravidelne dostávajú nové služby. Spoločnosť Dogecoin je často prehliadaná z hľadiska dlhodobého potenciálu. Zdá sa však, že nová DogePal služba prináša niekoľko zaujímavých zmien. Môžeme predpokladať, že DogePal je priamym konkurentom PayPalu? Nie je to pravda. DogePal kombinuje prihlasovací systém a decentralizovanú peňaženku Dogecoin, ktorá zavádza platby typu „e-mail na e-mail” prostredníctvom Doge. Doge bude pritom možné použiť naprieč mobilnými zariadeniami a počítačmi. Kompatibilita je dôležitá na to, aby sa kryptomeny dostali do hlavného prúdu. Viac sa dočítate tu (v angličtine).

Nigel Green: XRP prekročí v roku 2018 cenu 1 $

Nigel Green očakáva, že XRP pred koncom roka prekročí cenu 1 USD. Generálny riaditeľ spoločnosti deVere Group sa domnieva, že vznik pozitívnych sentimentov týkajúcich sa spoločnosti Ripple a XRP posunie tretiu najlepšiu kryptomenu na cenu vyššiu než 1 USD. V súvislosti s tým Green oznámil:

„Kryptomeny sú budúcnosť peňazí a XRP sa jednoznačne ukáže ako jedna z najužitočnejších kryptomien pre podniky, organizácie a pre jednotlivcov. Použitie XRP sa zvýši a prirodzene to bude mať pozitívny vplyv na jeho cenu. Myslím, že je pravdepodobné, že do konca roka uvidíme, že dosiahne cenu 1,00 USD. Tá by mohla by byť dokonca aj dvojnásobná, v priebehu 12 mesiacov.”

Green sa vo svojej predpovedi s novovznikajúcu revolúciu opiera o globálny finančný status quo. Viac sa dočítate tu (v angličtine).

V Afrike sa spúšťa kryptomena, ktorá nepotrebuje internet

Londýnska spoločnosť ONEm Communications oznámila spustenie svojho programu mCoin v Afrike. Tento mCoin, navrhnutý ako hybridná mena, je digitálnou menou, ktorá sa dá preniesť cez text alebo cez aplikáciu na smartphone. Afrika je kontinentom s miliónmi ľudí, ktorí majú prístup k mobilným telefónom, no väčšina z nich má len malú alebo žiadnu internetovú konektivitu. Spoločnosť ONEm Communnications chce prostredníctvom programu mCoin priniesť výhodu kryptomien miliónom používateľov v Afrike.

Peňaženka ONEm je digitálnou peňaženkou, ktorá umožňuje používateľom posielať mCoin ostatným v komunite prostredníctvom adresy peňaženky vo forme používateľského mena. Používatelia môžu tiež odoslať mCoin offline z peňaženky pomocou SMS. Viac sa dočítate tu (v angličtine).

Blockchain: Spoločnosť Marsh potvrdzuje partnerstvo s IBM

Spoločnosť Marsh, ktorá je globálnym sprostredkovateľom poistenia a riadenia rizík, oznámila, že rozšíri svoje partnerstvo s IBM ako súčasť svojho riešenia blockchain dôkazov o poistení. Potvrdila to tlačová správa zo stredy 26. septembra. Spoločnosť Marsh začala spolupracovať s IBM s cieľom rozvíjať blockchain služby apríli tohto roku. Teraz využije prepojenia IBM so spoločnosťou Salesforce s riadením vzťahov so zákazníkmi. Správa uvádza, že spoločnosť Marsh bude spolupracovať s IBM na rozšírení svojho komerčného dôkazu o riešení poistenia na základe blockchainu. Viac sa dočítate tu (v angličtine).

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.