BTC Bitcoin

Bitcoin za tento týždeň zaznamenal naozaj divoké pohyby. Najprv klesol z 10800$ na 10400$, otestoval tento support a následne troma rozhodnými pohybmi prerazil rezistencie, ktoré nás obmedzovali posledný mesiac. Oznámenie o 50-miliónovej investícii spoločnosti Square bolo poslednou kvapkou benzíru, ktorá rozpálila traderov po celom svete a katapultovala Bitcoin na 40-dňové maximum.

Aktuálne sa už obchoduje za 11 350 $. Vyššie, než pri predchádzajúcich pohyboch o breakthrough a pravdepodobne dostatočne vysoko, aby sa tam udržal do polnoci. Prečo do polnoci? Nuž, vtedy sa uzatvára weekly svieca, ktorá bude ovplyvňovať rozhodnutia obchodníkov v nasledujúcich mesiacoch.

5 rád, ako si nájsť prácu v kryptomenách – Bez týchto schopností neuspejete

1W BTC/USD - Bitstamp
1W BTC/USD – Bitstamp

Ako vidíte, sme už poriadne vysoko. Bitcoin dokonca dorovnáva weekly close z najlepších týždňov minulého roka!

Postačí, aby sme uzavreli nad hladinou 11 000 $, ideálne aj nad 11 200 $, kde skončil posledný väčší pokus o prieraz. Bitcoin tak potvrdí UPtrend, ktorý formuje už niekoľko mesiacov a otvorí sa mu cesta minimálne na 12 000 $. Pravdepodobne však aj vyššie, pretože do trhu sa po piatich týždňoch konečne vlieva pozitívny sentiment. Pondelková trading session bude naozaj zaujímavá. Od nás samozrejme očakávajte analýzu BTC.

Počas tohto týždňa však najrýchlejšie rástlo Monero (XMR), ktoré spravilo takmer 15% zisk. Analýzu tejto kryptomeny spolu s ďalším coinom s veľkým potenciálom nájdete tu. Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť na nákup!

Analýza ChainLink (Link) a Monero (XMR) – Altcoiny solídne pumpujú, aké sú vyhliadky?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance