[Signál] NEO v strednedobom downtrende, príprava na ďalšiu pumpu?

Novinky Prečo môže byť NEO kryptomenou roku 2018.
Prečo môže byť NEO kryptomenou roku 2018. Zdroj: shutterstock.com/FurkanCubuk
BITmarkets BITmarkets

NEO, krypomena ktorú oficiálne odporúča kryptomagazín, čínske Ethereum. NEO má veľký potenciál do budúcnosti. V období najväčšieho rastu trhu však klesá. Či už oproti doláru, alebo oproti Bitcoinu. Čo sa deje? Aké sú dôvody tejto zvláštnej korekcie?

Nuž, NEO od 1.8.2017 započalo nevídaný rast a za dva týždne sa vyšplhalo na 55$ alebo 0,0125 BTC, Hovoríme tu o  500% raste. Po tak profitabilnom období nevyhnutne nasleduje korekcia. NEO najprv padlo na support v okolí 45$, potom na 40$ a momentálne testuje support na 30$. Zdá sa však, že pod túto hranicu už nepadne. Volume sa postupne znižuje a v centre pozornosti sú iné kryptomeny. Napríklad Bitcoin, ktorý si pripísal 600$, Ethereum so svojím  30% rastom, Litecoin či NEM. NEO je momentálne na druhej koľaji – ideálny čas na nákup pre dlhodobých investorov.

V podstate môžeme zhodnotiť, že NEO si siahlo na dno. Síce narastá hrozba globálnej korekcie, ktorá pravdepodobne v najbližších dňoch zasiahne väčšinu kryptomien, no NEO je už niekoľko dní mierne podhodnotené a v najbližšom období môžeme počítať so slušným rastom.


Zistite: Ako začať obchodovať s kryptomenami?


Čo nám prezrádza graf?

Podľa grafu je NEO v strednedobom downtrende. Z dlhodobého hľadiska však stále rastie a súčasný retracement je ešte vrámci normy. Investori môžu počas prepadov doplniť svoje portfólio.

Ako môžete vidieť, NEO sa správa viac menej podľa Fibonacciho. Stratilo viac než 60% ziskov z minulého obdobia a nárast volume v podstate iba znížil jeho hodnotu. To indikuje, že “veľké ryby” nakupujú a svoje zásoby budú chcieť nepochybne zhodnotiť. Ďalší support nájdeme v okolí 22 dolárov. Zdá sa však, že tak hlboko sa už nepozrieme a ďalší záujem o túto kryptomenu sa odzrkadlí na zvýšení jej hodnoty.

Na druhej strane, krátkodobý trend je jednoznačne klesajúci. Obchodníci by si teda mali dať pozor a časť zdrojov možno na deň/dva presunúť do kryptomien, ktoré sľubujú väčšie zisky. Tento ťah však považujeme za relatívne  riskantný, pretože by ste si tak mohli nechať ujsť “nečakanú pumpu” NEO.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: