Rozhovor s Craigom Wrightom, ktorý by mal vidieť každý hater

0

Cointelegraph nedávno na svojom YouTube publikoval VEĽMI DOBRÝ ROZHOVOR s údajným tvorcom Bitcoinu (BTC) a altcoinu Bitcoin SV (BSV) Craigom Wrightom. Craig o sebe tvrdí, že je Satoshi Nakamoto a od kryptokomunity za to dostal ohromné množstvo nenávisti. Aj my sme sa o ňom v minulosti nevyjadrovali veľmi kvetnato (ani to neplánujeme robiť), no VERÍME V SLOBODU SLOVA.

Môže vás zaujímať: Craig Wright je obvinený z krádeže Mt. Gox Bitcoinov!

Ak čítate tento článok, Craiga pravdepodobne nemáte radi. Ale viete vôbec PREČO ho nemáte radi? Nie? V tom prípade rozhodne odporúčame pozrieť si priložené video (hore) a garantujeme vám jedno. To čo v ňom hovorí dáva zmysel.

Tým samozrejme netvrdíme, že je skutočný Satoshi Nakamoto, ani že má prístup k jeho miliónu BTC. Samotný Craig v rozhovore potvrdil, že nemá k dispozícii kľúče od Satoshiho peňaženky a konkrétne on ich ani nikdy mať nebude.

Prečo? A dáva to vôbec zmysel? To a viac zaujímavých informácií sa dozviete priamo od Craiga Wrighta. Snáď nám nezazlievate, že sme sa mu rozhodli dať priestor. Ak by ten rozhovor nebol naozaj dobrý, neurobili by sme to.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre