Rozhovor s Craigom Wrightom, ktorý by mal vidieť každý hater

BITmarkets BITmarkets

Cointelegraph nedávno na svojom YouTube publikoval VEĽMI DOBRÝ ROZHOVOR s údajným tvorcom Bitcoinu (BTC) a altcoinu Bitcoin SV (BSV) Craigom Wrightom. Craig o sebe tvrdí, že je Satoshi Nakamoto a od kryptokomunity za to dostal ohromné množstvo nenávisti. Aj my sme sa o ňom v minulosti nevyjadrovali veľmi kvetnato (ani to neplánujeme robiť), no VERÍME V SLOBODU SLOVA.

Môže vás zaujímať: Craig Wright je obvinený z krádeže Mt. Gox Bitcoinov!

Ak čítate tento článok, Craiga pravdepodobne nemáte radi. Ale viete vôbec PREČO ho nemáte radi? Nie? V tom prípade rozhodne odporúčame pozrieť si priložené video (hore) a garantujeme vám jedno. To čo v ňom hovorí dáva zmysel.

Tým samozrejme netvrdíme, že je skutočný Satoshi Nakamoto, ani že má prístup k jeho miliónu BTC. Samotný Craig v rozhovore potvrdil, že nemá k dispozícii kľúče od Satoshiho peňaženky a konkrétne on ich ani nikdy mať nebude.

Prečo? A dáva to vôbec zmysel? To a viac zaujímavých informácií sa dozviete priamo od Craiga Wrighta. Snáď nám nezazlievate, že sme sa mu rozhodli dať priestor. Ak by ten rozhovor nebol naozaj dobrý, neurobili by sme to.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: