Prvá svetová platforma na obchodovanie s kryptomenami Bitleex je tu!

BITmarkets BITmarkets

Všetko, čo potrebujete vedieť o platforme Bitleex

Platformu Bitleex vytvoril ambiciózny a mladý tím vývojárov. Vývojári sa predtým, kým sa pustili do budovania ekosystému pre používateľov kryptomien, navzájom dobre a dlho poznali.

Členovia tímu pochádzajú z rôznorodého prostredia a potom, ako zistili, že budú spolupracovať, zbytočne nestrácali čas a okamžite sa pustili do projektu, ktorý zmení svet.

V súčasnej dobe Bitleex poskytuje používateľom, nadšencom a klientom širokú škálu služieb.

Nezáleží na tom, či ste nováčik, stredne pokročilý používateľ alebo profesionál. Pokiaľ ide o krypto, Bitleex má pre vás tie správne nástroje.

Ľudia, ktorí môžu využívať Bitleex

Ako sa kurzy na kryptoburzách rýchlo menia, množstvo obchodníkov práve na týchto výkyvoch zarába veľa peňazí.

Títo traderi budú o to dychtivejšie využívať rôzne nástroje, ktoré Bitleex na svojej obchodnej platforme ponúka. Obchodné párovanie bolo aplikované na niektoré z najvýznamnejších virtuálnych mien a používatelia mali možnosť ľahko ich vybrať a vložiť.

Rovnako ako v prípade tradičných investícií sa vždy nájdu aj takí, ktorí chcú investovať, ale majú strach z rizika straty svojich investícií.

Bitleex ponúka plány, ktoré sú výhodné na správu dôvery. Profesionálni traderi sú pripravení platiť jednotlivcom za každý deň ich investícií úroky.

Navyše, ak používatelia potrebujú online kryptomenovú peňaženku, môžu použiť Bitleex na ukladanie svojich digitálnych aktív.

Ďalšou skupinou ľudí, ktorí môžu platformu Bitleex používať sú tí, ktorí nemajú dostatok prostriedkov na obchodovanie. Títo používatelia môžu získať úroky z investícií nových zákazníkov, ktorých na burzu nalákajú.

Bitleex má tiež program, ktorý odmeňuje používateľov za príspevky na sociálnych sieťach, a rovnako tak ich odmeňuje za upozornenia na trhliny na webe Bitleex.

Platforma Bitleex

Platforma Bitleex poskytuje úrokové sadzby od troch do štyroch percent každý deň v pracovné dni. Toto percento vychádza z aktuálnej frekvencie na individuálnom salde.

Táto suma bude tiež pripísaná k úrokovej platbe. S Bitleexom sa používatelia nemusia obávať rýchlosti, akou sú ich výbery a vklady spracovávané.

Každá operácia na službe Bitleex je rýchla – spracovanie trvá iba 1 až 2 minúty. Pokiaľ dôjde k oneskoreniu, je to pravdepodobne kvôli technickým problémom. Ak operácie nefungujú podľa očakávania, kontaktujte podporu.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil samslav84.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: