KSI - Bitcoin aj naďalej podporujem
KSI - Bitcoin aj naďalej podporujem

Hviezda na YouTube KSI tvrdí, že Bitcoin má veľkú budúcnosť. Zároveň sa v rozhovore vyspovedal o svojej minulosti v rámci investovania do Bitcoinu. Na Bitcoine zarobil 10 miliónov dolárov, potom všetko prerobil.

Bitcoin je budúcnosť

Jeho rady, ktoré poskytoval na základe minulosti, si veľa ľudí zobralo k srdcu. Málokto s takto obrovským dosahom na sociálnych sieťach priamo podporuje Bitcoin. Dokonca ešte sám do neho zainvestoval nie malý peniaz. Ešte 4 roky dozadu, keď by prišiel pred kamerou s príbehom, ako zainvestoval do Bitcoinu, tak by si ľudia mysleli, že hrá nejakú podivnú kartovú hru s názvom Bitcoin.

Dneska už je všetko inak a kryptomeny patria k najviac vyhľadávaným pojmom roka 2021. Prakticky takmer každý Čech alebo Slovák už v súčasnosti vie, čo je to Bitcoin, a dokonca pomerne dosť veľká časť aj reálne vlastní nejakú kryptomenu. Možno už o 10 rokov, pokiaľ nebudeš vlastniť kryptomeny, budú na teba pozerať na podobného „blbca“ ako teraz, keď niekto nemá smartphone.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prišiel o takmer 10 miliónov dolárov!

KSI priznal, že v minulosti nakúpil kryptomeny za 2 milióny USD, ktoré sa mu neskôr pekne zhodnotili. Keď sa stav účtu vyšplhal na 10 miliónov USD, začal špekulovať a obchodovať na páku. O všetky peniaze neskôr prišiel. Z chýb sa ale poučil a naďalej zostal verný kryptomenám. Obchodovať na páku ale z vlastných skúsenosti neodporúča.

Prečítaj si aj: Investori bijú na poplach – blíži sa schválenie Bitcoin ETF, ktoré môže vyvolať bullrun!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance