Čo sa vlastne posledné dni deje na trhu? Na Bitcoine na prvý pohľad vidno neistou. Motá sa na hladine okolo 6 000 USD. Má vôbec BTC šancu na rast? Alebo bude nasledovať ďalší bearish pohyb?

Na hodnote 7 000 USD sa nám potvrdila po vytvorení dvojitého vrcholu silná rezistencia. Zdá sa, že smerom k 10 000 USD to nepôjde. Čo tak k 4 000 USD? Tento scenár sa zdá o niečo viac pravdepodobnejší. Potvrdzujú nám to aj analýzy grafu na základe teórie Elliotových vĺn.

K aktuálnej situácii na trhu sme pre vás pripravili špeciálne video update:

Má Bitcoin nádej na pokračovanie minuloročného bullish trendu – Alebo príde cesta do pekla?

Bitcoin posilnil na 6500 $ – Je to odraz odo dna alebo bull trap?

Altcoiny počas veľkého cenového poklesu taktiež v páre s USDT (USD) stratili väčšiu časť svojej hodnoty. V páre s BTC ten prepad nebol až taký extrémny, skôr sa nachádzajú v stagnácii, čo dáva zaujímavú príležitosť pre scalperov. Samozrejme, stále treba byť opatrný a vstupovať iba s rozumným kapitálom do obchodu. V prípade dokupovania na hodl by som taktiež objednávky na nákup rozdelil na niekoľko hodnôt. Miesto nákupu s celým kapitálom za aktuálna cenu (6 000 USD) môžem mať v prípade cenového poklesu vstup do obchodu o niekoľko tisíc USD nižšie.

Čo bude ďalej?

Akcie počas dnešného dňa opäť strácali na hodnote. Bitcoin sa zatiaľ nechytá ale naopak, je v 5 % zisku. Vyzerá to, že masívne výpredaje zo začiatku recesie sa už skončili. Avšak stále netreba zabudnúť na ďalší cenový výpredaj. Nie je na 100 % isté, že to najhoršie už máme za sebou.

Čo sa udialo minulý týždeň?

Minulý týždeň sme pre vás ako každý týždeň nachystali update na niekoľko desiatok altcoinov. Počkali sme si na nákup cez limitné ordery a vyplatilo sa. Niektoré mince nám len počas dnešného dňa stihli spraviť viac ako 10 % zhodnotenie. Viac na trading11.com.

Pokiaľ sa zaujímaš o trading, určite odporúčame navštíviť sekciu našich členstiev na webe trading11.com. Okrem niekoľkých členstiev je možnosť výberu z viacerých kurzov alebo dokonca spoločné členstvá, ktoré sme vytvorili v spolupráci s tradermi z CZ/SK scény. Rovnako tak odporúčame Vysokú škola tradingu, ktorá z teba urobí za jeden mesiac poriadneho tradera.

Čo čítať ďalej?

Arbitráž a zalistovanie kryptomien – ako na nich zbohatnúť?

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of