výpredaj trhu

Zdravím všetkých traderov a čitateľov kryptomagazin.sk. Ďalší ťažký týždeň na krypto trhu za nami. Poďme sa pozrieť na najdôležitejšie udalosti a pohyby, ktoré sa udiali počas prvého marcového týždňa.

Od začiatku týždňa vyzeral sentiment trhu výrazne pozitívne, dokonca sme mohli špekulovať nad možným rastom BTC až k tohtoročnému high. Všetko sa ale zmenilo počas víkendu. Bitcoin počas necelých 24 hodín stratil okolo 10 %. Väčšina altcoinov zaznamenala dokonca dvojnásobne väčšie straty. Na trading11 sme pre vás rozposlali niekoľko analýz, ktoré sú aj naďalej platné.

Počas víkendu sme pre vás k aktuálnej situácii na trhu prichystali aj špeciálne video:

Kryptomenový trh opäť v masívnom výpredaji – Analyzujeme aktuálnu situáciu

Čo teda ďalej? Po takýchto masívnych výpredajoch je lepšie si počkať s nákupom. Potrebuje vidieť aspoň niekoľkodňovú konsolidáciu a rapídne zníženie sell volume. Až následne môžeme špekulovať nad prvým nákupom.

Nastáva problém!

V dôsledku koronavírusu od začiatku tohto mesiaca prakticky žiadne aktívum nie je v zisku. Na hodnote strácali kryptomeny, akcie a aj komodity. Pokiaľ sa ľudia nevyhnú panike, tak výpredaj bude pokračovať aj počas tohto týždňa. Práve to je príležitosť pre nás. Nakupovať lacno.

Čo sa udialo minulý týždeň?

Minulý týždeň sme pre vás aj naďalej na webe trading11.com každý deň prinášali analýzy na Bitcoin a niekoľko altcoinov. Zo začiatku týždňa sme išli do trhu opatrnejšie a skôr čakali na lepšie signály, prípadne na niektorých altcoinoch sme otvorili short pozície. Od trhu sme si dali odstup a radšej počkali, čo sa nám aj vyplatilo. Prvé altcoiny budeme nakupovať až po menšom odraze a potvrdení aspoň lokálneho bullish trendu.

Pokiaľ sa zaujímaš o trading, určite odporúčam navštíviť sekciu našich členstiev na webe trading11.com. Okrem niekoľkých členstiev je možnosť výberu z viacerých kurzov alebo dokonca spoločné členstvá, ktoré sme vytvorili v spolupráci s tradermi z CZ/SK scény. Spoločné členstvo s Bitcoin Skupinou nájdeš iba do konca tohto mesiaca v zľave.

Prečítať si môžete

Zarábajte aj na prepadoch – Využite jarné zľavy na Trading11.com!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance