Bitcoin sa po dosiahnutí high na hladine 14 000 $ otočil a v súčasnosti už neohrozene letí hore. Neohrozene v zmysle, že ďalší väčší rast teraz rozhodne nehrozí. Trh s kryptomenami nabral klesajúce momentu a také momentu sa zastavuje len veľmi ťažko. Dôvod? Veľryby chcú nakúpiť. A rozhodne nebudú nakupovať za desať tisíc doláčov! Oooo nie, ony si počkajú,a ž to tu trochu vychladne. Čaká nás ľadové leto!

No…. možno trochu preháňam. Ale o ďalšom vývoji Bitcoinu mám viac menej jasno. Tu je vhodné poznamenať, že ide iba o môj názor a je dosť možné, že nakoniec nevyjde. Predikcie vo svete kryptomien sú asi tak spoľahlivé, ako MHD vo Venezuele, takže tento článok prosím vás berte s rezervou.

Môže vás zaujímať: [NÁZOR] Pravda o tokene XRP, ktorú nechcete počuť

Ako bude vyzerať ďalší vývoj hodnoty Bitcoinu?

No… otázkou dňa je, kam až klesneme? Ja osobne zastávam názor, že silný support na hladine 6000 $ musí byť ešte aspoň raz otestovaný. Táto technická hladina je jednoducho príliš dôležitá. Bitcoin sa na nej potácal trištvrte roka (2018) a nechce sa mi veriť, že by ju teraz tak ľahko prekonal.

A teraz graf!

1D BTC/USD - PREDIKCIA
1D BTC/USD – PREDIKCIA

No… Takto nejak si predstavujem ďalší vývoj BTC. Teraz budeme ešte chvíľku dumpovať, potom sa odrazíme, trh vytvorí menší bull-trap pre naivný retail, potom nastane druhý prepad na low leta 2019 – 6000 $. A potom toto low možno ešte raz otestujeme. Jeseň by už mala byť v znamení ďalšieho rastu a v zime vytvoríme v súlade s mojou pôvodnou predikciou nové ATH. Alebo ho aspoň otestujeme…

Záver

A čo si o tom myslíte vy? Je táto predikcia reálna, alebo ide iba o zbožné prianie? Napíšte vaše názory do komentárov. Som na ne veľmi zvedavý 🙂

P.S. Odkaz pre haterov: Zvykol som si…

Moja predikcia na rok 2019

[PREDIKCIA] Bitcoin dosiahne nové historické maximum do konca roka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance