Predikcia ceny Etherea – môže dosiahnuť 3 000 USD? Token Wall Street Memes by mohol byť ďalšou úspešnou kryptomenou

PR články Ethereum môže v tomto roku výrazne rásť
Ethereum môže v tomto roku výrazne rásť. Zdroj: shutterstock.com/Wit Olszewski/Hernan E. Schmidt
BitmarketsFreedum fighter mobil

Druhú najväčšiu kryptomenu Ethereum pozná takmer každý. Môže však dosiahnuť nové výšky, ktoré už dlho nezažila kvôli prebiehajúcemu medvediemu trhu? V súčasnosti sa cena Etherea pohybuje okolo hranice 2 000 USD a mierne pod ňou.

V tejto predikcii sa pozrieme na to, či má Ethereum potenciál dosiahnuť nové výšky na úrovni 3000 USD a kedy by sa táto známa kryptomena mohla potenciálne pozrieť na túto hodnotu. Zároveň sa pozrieme na nový meme coin, ktorý sa na obzore objavil len nedávno a mohol by zaznamenať rovnaké zisky ako Ethereum, keď sa prvýkrát objavil na trhu kryptomien.

Čo je Ethereum?

Veríme, že kryptomenu Ethereum pozná takmer každý. Viete však o nej všetko? Aspoň na osvieženie pamäte si zhrnieme všetko, čo by ste o tejto kryptomene mali vedieť. 

Natívna minca Etherea sa nazýva Ether alebo ETH. Tento blockchain druhej generácie bol spustený v roku 2015. Ether (ETH), jej natívna kryptomena, bola predstavená prostredníctvom ICO v auguste 2014. Ether (ETH) poháňa celú sieť Ethereum.

Kryptomena Ethereum

Kryptomena Ethereum

Vitalik Buterin, spoluzakladateľ Etherea, v roku 2013 prvýkrát zverejnil whitepaper, ktorý slúžil ako plán siete. Softvérová platforma založená na blockchaine slúži od svojho vydania ako potenciálny odrazový mostík pre množstvo ďalších kryptomenových tokenov, protokolov DeFi a početných decentralizovaných aplikácií (dApps). Ethereum je preto známe ako “svetový počítač”. 

Na Ethereu sú inteligentné kontrakty počítačové programy s vopred definovanými podmienkami, ktoré bežia autonómne. EVM (The Ethereum Vending Machine) umožňuje nasadenie a vykonávanie týchto inteligentných zmlúv. Prostredníctvom aktualizácie The Merge, Ethereum, sa však prešlo na konsenzus Proof-of-Stake (PoS). 

Sieť Ethereum je od svojho vzniku založená na energeticky veľmi náročnom modeli proof-of-work (PoW). Vývojári Etherea sa začali pripravovať na prechod z PoW na PoS od roku 2020. Touto zmenou sa z inflačného tokenu ETH stal deflačný token. 

Predikcia ceny Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) sa v rebríčku CoinMarketCap nachádza na 2. mieste z hľadiska trhovej kapitalizácie. Ako sme teda spomenuli na začiatku našej cenovej predpovede, je úplne jasné, že ide o druhú najväčšiu a najznámejšiu kryptomenu.

Je ťažké povedať, či má ETH potenciál dosiahnuť tento mesiac 3 000 USD, keďže trh s kryptomenami sa stále nachádza v štádiu medvedieho trhu. Momentálne Ethereum hľadá podporu okolo hranice 1 800 USD, takže sa stále pohybuje okolo hranice 2 000 USD. Všetko by sa mohlo zmeniť, ak dôjde k oznámeniu CBDC, ktoré plánujú zaviesť mnohé krajiny. 

Ak sa tak stane, celý trh s kryptomenami by mohol zaznamenať ďalšiu explóziu, keďže ľudia stratia dôveru v banky a budú hľadať alternatívne zdroje, medzi ktoré patria aj kryptomeny. 

Môže tento mesiac ETH dosiahnuť 3000 USD?

Analýza Etherea

Analýza Etherea. Zdroj: Tradingview.com

Na vyššie uvedenom grafe Etherea (ETH) je znázornený klesajúci trojuholník. Zostupný trojuholník sa najčastejšie vyskytuje počas klesajúcich trendov a často sa interpretuje ako medvedí signál. Vzor vzostupného trojuholníka je v zostupnom trojuholníku obrátený.

Keďže cena naďalej dosahuje nižšie maximá, klesajúci trojuholník investorom a obchodníkom naznačuje, že predávajúci sú agresívnejší ako kupujúci. Keď sa cena vymaní z trojuholníka v smere celkového trendu, obrazec je dokončený.

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia môže byť klesajúci trojuholník znak bear marketu alebo bull marketu. Pravidelný vzor klesajúceho trojuholníka sa tradične považuje za grafický vzor bear marketu (medvedího trhu). Na druhej strane vzor klesajúceho trojuholníka môže byť znak bull marketu (býčiho trhu).

V čase našej analýzy sa cena Etherea (ETH) nachádzala na úrovni 1 862 USD. Ak bude trend vzoru pokračovať, potom by cena ETH mohla dosiahnuť úrovne rezistencie 1934 USD, 2016 USD, 2143 USD a 2329 USD. Ak sa trend obráti, potom by cena ETH mohla klesnúť a hledať úroveň podpory na 1746 USD.

Na obzore sa objavil nový meme coin Wall Street Memes – ide o novodobé Ethereum?

Keďže trh s kryptomenami je stále v bear markete a jeho ďalší vývoj je neistý, meme mince sú v súčasnosti skvelým riešením. Meme coiny sa v posledných týždňoch stali veľmi populárne po explózii tokenov ako $PEPE, $WOJAK a $TURBO.

Na obzore sa objavil úplne nový meme coin s názvom Wall Street Memes, ktorý by mohol priniesť rovnaké zisky ako Ethereum, keď sa v roku 2014 prvýkrát dostal na burzy. Toto je úplne nový meme coin, ktorý vytvára vtipné meme obrázky. Jeho aktivitu si už všimol aj Elon Musk, ktorý vyjadril podporu projektu retweetnutím príspevku na Twitteri.

Teraz sa na tento meme coin pozrieme bližšie, aby ste vedeli, o čo ide.

Investovať do Wall Street Memes

Wall Street Memes – nový kráľ meme mincí?

Projekt Wall Street Memes sa na trhu objavil z ničoho nič a priniesol so sebou ďalšiu šancu pre investorov, ktorí premeškali veľké meme mince, a s nimi aj šancu na veľké zisky.

Wallst. memes kryptomena

Wallst. memes kryptomena. Zdroj: wallstmemes.com

Ide o meme coin, ktorý si robí “srandu” z kolabujúceho finančného systému v Amerike a vo svete všeobecne. Vytvára vtipné meme okolo tejto situácie, ktoré zabávajú investorov, obchodníkov a ľudí na celom svete. Projekt si dokonca získal taký veľký ohlas, že samotný Elon Musk retweetol tweet, aby vyjadril svoju podporu projektu.

To je pre Wall Street Memes dobré znamenie, pretože si získal dôveru ďalších investorov. Už v roku 2021 sa mu podarilo vybudovať dostatočne silnú komunitu, keďže projekt dokázal vypredať svoju zbierku NFT len za 32 minút. Táto silná komunita projektu Wall Street Memes zostala až dodnes a číta už viac ako 1 milión členov. Treba tiež poznamenať, že komunita sa neustále rozrastá. 

Predpredaj tokenu Wall Street Memes bol spustený len nedávno, pričom v prvý deň sa podarilo vyzbierať 300 tisíc dolárov a za menej ako týždeň už viac ako 2 milióny dolárov. Celkovo je k dispozícii 2 000 000 000 tokenov, pričom 50 % sa predá v predpredaji a zvyšok sa rozdelí na likviditu a odmeny pre komunitu. Pozoruhodný je fakt, že tím projektu si nevypláca žiaden zisk, vďaka čomu je tento projekt spravodlivý a otvorený pre všetkých a 100 % riadený komunitou.

Predpredaj kryptomeny

Predpredaj kryptomeny. Zdroj: wallstmemes.com

V súčasnosti máte skvelú šancu kúpiť si token $WSM v prebiehajúcom predpredaji. Predpredaj bude mať celkovo 30 fáz a cena sa bude v každej fáze postupne zvyšovať. Ak si však token $WSM kúpite skôr, máte šancu dosiahnuť 50 % zisk už pri uvedení na burzu. Na nákup môžete použiť svoju kryptopeňaženku s ETH alebo USDT. 

Navyše máte teraz možnosť zapojiť sa so svojou investíciou do krypto airdropu a získať navyše token $WSM v hodnote až 50 000 USD. Stačí mať v držbe niekoľko tokenov $WSM, sledovať projekt Wall Street Memes na sociálnych sieťach a byť aktívny v súvislosti s projektom. Ďalšie hodnotné kryptomeny tak môžete získať úplne zadarmo.

Kúpiť Wall Street Memes

Záver

V dnešnom článku sme sa venovali predikcii kryptomeny Ethereum. ETH sa v súčasnosti pohybuje okolo hranice 1 800 USD. Ak táto veľká kryptomena nájde podporu okolo hranice 2 000 USD, mohla by pokračovať v raste, čo by znamenalo, že by čoskoro mohla dosiahnuť hranicu 3 000 USD. Najprv sa však kryptomeny musia dostať z medvedieho trhu, aby bol tento pohyb smerom nahor možný.

Skvelou alternatívou na investovanie sú v súčasnosti meme coiny, ktoré nenasledujú trend kryptomien. Do projektu Wall Street Memes môžete investovať veľmi lacno a po jeho uvedení na burzu dosiahnuť slušný zisk. V súčasnosti sa cena tokenov $WSM pohybuje okolo 0,0262 USDT, čo je skvelá cena na investovanie. S investíciou by ste sa však mali poponáhľať skôr, ako cena tokenov opäť vzrastie.

Investovať do Wall Street Memes

Článok vznikol v spolupráci s Finixio.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Okazio PCOkazio mobil

Najčítanejšie články

1

Kórejci na Slovensku skončili. Veľká fabrika putuje do dražby

2

Veľký slovenský zamestnávateľ spustil nábor. Láka na vysoké platy a benefity

3

Dôchodky v roku 2025: Prichádzajú zásadné zmeny

4

Obyvatelia v tomto meste budú zúriť. Poslanci zvýšili dane aj o 200 %, sebe odklepli štedrý bonus

5

Slovensko sa ocitlo na čele nelichotivého rebríčka: Desivá realita slovenských pracujúcich

PR články

Warren Buffett vs. trhy: Prečo investičná legenda hromadí hotovosť?

Henrieta Balázsová  | 19. novembra 2024

Zatiaľ čo akciové trhy šplhajú na rekordné hodnoty, investori dychtivo sledujú, kam zamieria ich peniaze. Väčšina z nich verí v nekonečný rast, ale Warren Buffett, ikona investičného sveta, vsádza na opatrnosť.

Spoločnosť Warrena Buffetta mení stratégiu

Dosiahne Bitcoin hranicu 100-tisíc dolárov ešte do konca roka? Tu je odpoveď

Henrieta Balázsová  | 14. novembra 2024

Článok vznikol v spolupráci s XTB. V posledných týždňoch sa na kryptomenovom trhu zvyšuje optimizmus a investori sledujú, či Bitcoin a ďalšie digitálne meny môžu dosiahnuť nové cenové rekordy.