Pracovné príležitosti na Kryptomagazine

kryptomagazin inzeratKryptomagazin je nezávislý web ktorý sa snaží informovať o zaujímavých technológiách a problémoch, ktorým v súčasnosti ľudstvo čelí. Našim cieľom je podávať overené a pravdivé informácie v stráviteľnej forme a pomôcť pri popularizácií zaujímavých tém. V súčasnosti sa zameriavame hlavne na:

 • Kryptomeny
 • Blockchain

V budúcnosti by sme svoje pôsobenie chceli naďalej rozširovať na:

 • IT
 • investovanie do akcií a komodít
 • forex
 • obchodovanie
 • a veľa ďalších…

Radi dáme šancu každému, kto má záujem písať o jednej z týchto tém (prípadne navrhnite vlastnú). V súčasnosti hľadáme šikovných ľudí, ktorí by vedeli obsadiť tieto pozície:

 • korektor / editor (úprava CZ, SK, PL, HU textov)
 • trader (analýzy, články o obchodovaní; CZ, SK)
 • redaktor / copywriter (čiastočný preklad, písanie nových textov; CZ, SK)
 • moderátor fóra
 • tvorca videí (vytváranie nových videí; SZ, SK, PL, HU)

Korektor / Editor

Korektori a editori sa starajú o kontrolu kvality. Či už ide o gramatiku, štylistiku, správne vyjadrovanie alebo fact checking. Hľadáme široké spektrum ľudí. Táto práca je naozaj veľmi zaujímavá. Budete spolupracovať priamo s redaktormi pri tvorbe článku.

Čo od vás očakávame?

V prvom rade dobre zvládnutý slovenský jazyk. Bezchybnú gramatiku, skúsenosti s písaním sú veľkou výhodou.

Musíte byť časovo flexibilný/á. Schopný/a, vyhradiť si na prácu dostatok času.

Ale hlavne, chuť učiť sa. Skúsenosti časom prídu a vy sa začnete zlepšovať, ale počítajte s tým, že zo začiatku budete musieť spracovať veľké množstvo (potenciálne) nových informácií. Nebojte sa, s otázkami sa budete môcť obrátiť na starších kolegov.

Čo ponúkame?

V prvom rade vám ponúkame možnosť pracovať z pohodlia domova a naučiť sa niečo nové/zaujímave. S našimi korektormi / editormi máme obrovské plány. Môžete týmto spôsobom začať novú kariéru a dostať sa relatívne vysoko vo veľmi krátkom čase.

Samozrejme, počítať môžete aj s finančným ohodnotením. Dôraz dávame hlavne na kvalitu odvedenej práce a usilovných korektorov / editorov sa snažíme dodatočne odmeniť.

Pridajte sa do nášho tímu korektorov / editorov

Zaujala vás táto možnosť? Rozhodne sa ozvite. V súčasnosti potrebujeme:

 • Slovenských, českých, poľských a maďarských korektorov / editorov a prekladateľov. (2)

V prípade záujmu nám píšte e-maily na adresu:
[email protected]


Trader

My v Kryptomagazine sa okrem iného snažíme pomôcť našim čitateľom pochopiť pohyby na trhu a zarobiť vďaka týmto informáciám peniaze na burze. Práve preto sme sa rozhodli vytvoriť novú trading sekciu, na ktorej by sa nachádzali analýzy grafov, predikcie, obchodné signály, komentáre o trhu, rôzne obchodné stratégie…

Ako odborník na trading budete mať na tejto vznikajúcej platforme veľkú voľnosť a prístup k nášmu, exponenciálne rastúcemu, publiku.

Čo od vás očakávame?

V prvom rade, prehľad o trhu a bohaté skúsenosti s obchodovaním. Pošlite nám nejaké referencie. Kde môžeme vidieť vašu minulú prácu? Akú máte úspešnosť?

Chuť pracovať a denne sa starať o váš trading kanál. Pracovať na facebooku, odpovedať fanúšikom a byť aktívny na fóre.

Čo ponúkame?

Spoluprácu s ďalšími skúsenými tradermi. Vzdelávanie v oblasti žurnalistiky, prácu z pohodlia domova. Môžete si vybudovať veľké publikum. Dáme vám naše know-how a pomôžeme vám ukázať svetu vaše schopnosti.

Pridajte sa do nášho trading tímu

Máte o trading záujem? Určite nám napíšte a to aj v prípade, že nemáte veľké skúsenosti. Naučíme vás všetko, čo potrebujete.

Momentálne sa snažíme obsadiť pozície:

 • Trader (1)
 • Trading asistent (1)

V prípade záujmu nám píšte e-maily na adresu:
[email protected]


Redaktor

Ste zdatní v češtine / slovenčine a chcete sa naučiť písať kvalitné články? Chcete rozširovať svoje myšlienky po svete? Rozhodne nám napíšte. Hľadáme šikovných ľudí, ktorých baví písať články.

Čo od vás očakávame?

Vlastne toho nie je veľa. Úplne postačí, ak napíšete 1-2 články týždenne. Pripravte sa však, že aspoň zo začiatku strávite veľa času spracovávaním nových informácií. My v Kryptomagazine dbáme na kvalitu informácií a textu.

Čo ponúkame?

Prácu z domova, v tíme šikovných ľudí. Dostanete možnosť písať o tom čo vás baví a vytvárať stále komplexnejšie články. Dať ľuďom možnosť vzdelávať sa. Spracovali sme už viac než 20 kryptomien a naše články čítajú desaťtisíce ľudí v troch, potenciálne štyroch krajinách strednej Európy. Vaše slovo bude počuť ďaleko.

Hľadáme skúsených copywriterov, ale aj nováčikov, ktorých proste len bavia kryptomeny/technológia a písanie.

Pridajte sa do nášho tímu redaktorov

Určte nám napíšte. Radi dáme šancu každému z vás. Spolupracovať budete s vašimi skúsenejšími kolegami, takže sa nemáte čoho báť.

Momentálne sa snažíme obsadiť pozície:

 • Externý redaktor (5)
 • Redaktor (3)

V prípade záujmu nám píšte e-maily na adresu:
[email protected]


Moderátor

Ako moderátor sa budete starať o fórum, mazať spam, odpovedať na otázky a presúvať ich do správnych vláken a hlavne, pridávať nové informácie.

Čo od vás očakávame?

No, hľadáme hlavne ľudí, ktorí sa zaujímajú o kryptomeny a chcú vyjadriť svoj názor na vec. Chceme na kryptomagazine vytvoriť harmonickú komunitu a platformu, na ktorej sa dá prehľadne debatovať. Fórum je dôležitou súčasťou tohto webu.

Čo ponúkame?

Ponúkame zaujímavé miesto uprostred našej komunity. Budete mať na zodpovednosť celé fórum, vrátane styku s prípadnými spriatelenými webmi a partnermi.

A samozrejme aj finančné ohodnotenie.

Vytvorme na kryptomagazine nový tím moderátorov

Ak máte záujem, určite napíšte. Ak ste aktívni na fóre, dostanete za to aspoň pár eur navyše.

V súčasnosti potrebujeme:

 • hlavného moderátora (0)
 • moderátorov rôznych sekcií (0)

V prípade záujmu nám píšte e-maily na adresu:
[email protected]


Filmári

Chcete vytvárať videá a stať sa tak súčasťou nášho novo-vznikajúceho YouTube kanálu? Pridajte sa k nám.

Čo od vás očakávame?

Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti s filmovaním a majú chuť vytvoriť skvelý informačný kanál. Denné reportáže, vzdelávacie videá, programovanie… V podstate čokoľvek, čo by vás bavilo.

Čo ponúkame?

Stanete sa časťou nášho spravodajského tímu a budete vytvárať videá. Ponúkneme vám vlastný blog a prístup s nášmu publiku. V neposlednom rade aj finančné ohodnotenie.

Vytvorme na kryptomagazine nový tím filmárov

Video je najlepšia forma predávania informácií. Spoločne vytvoríme novú kryptokomunitu na YouTube.

V súčasnosti potrebujeme:

 • Filmárov, ktorých bavia kryptomeny (1)

Ak máte záujem, pošlite nám na adresu [email protected] link na vami vytvorené video, v ktorom sa nám predstavíte.