Očakávame vysokú volatilitu kryptomien – Traderov čaká skvelý mesiac!

BITmarkets BITmarkets

Apríl (duben) je pre kryptomeny z historického hľadiska veľmi prívetivý. V roku 2018 šlo o mesiac, kedy trh najviac rástol a zdá sa, že ani tentokrát to nebude inak. Medvedí trh sa pomaličky končí a trend sa konečne začína otáčať. V takomto období môžeme očakávať výrazne zvýšenú volatilitu trhu. Niekoľkotýždňové obdobia rastu budú striedať veľké výpredaje, a to nám veľmi vyhovuje. Práve na takýchto swingových pohyboch sa totiž dá najviac zarobiť!

Niečo podobné sme naposledy zažili v prvých mesiacoch minulého roka a je to tu zase!

1M BTC/USD - Bitfinex

1M BTC/USD – Bitfinex

Trading11 a Crypto Kingdom spájajú sily a ponúkajú zľavu

Najprv však musíte vedieť, čo robíte. Nestačí iba nakúpiť a čakať. Chce to premyslieť si stratégiu, ovládnuť svoje emócie a byť presný! Veríme, že s tým by vám pomôže náš špeciálny produkt, ktorý vznikol spojením platených článkov na Trading11 a signálov od  Crypto Kingdom – dve najväčšie obchodné krypto-komunity v Česku a na Slovensku spájajú sily!

Sme radi, že vám môžeme náš spoločný produkt ponúknuť s 20% zľavou. Členstvo vydrží mesiac a okrem našich analýz získate prístup aj ku CK signálom. Budete tak presne vedieť čo, kedy a prečo obchodovať. Signály od Crypto Kingdom tento mesiac vytvorili dvojciferný zisk a toto je iba začiatok! A čo je najlepšie, zaplatíte menej, než stoja klasické CK signály.

Prečítajte si viac o našom spoločnom produkte

Túto zľavu môžete využiť do 21.4.2019. Ak už máte členstvo na Trading11, zakúpením tohto produktu sa vám predĺži o jeden mesiac.