Nový bull-run príde každú chvíľu! – hovorí CEO Binance Zhao Changpeng

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

CEO kryptoburzy Binance Zhao Changpeng je významná osoba s veľkým vplyvom. Jeho prehlásenie z minulého týždňa na ázijskom Consensu v Singapure je plné optimizmu a nádeje. Toto prehlásenie môže, v posledných dňoch neistému trhu, dodať pozitívnu náladu a podporiť dlho očakávané smerovanie hore.

Zhao Changpeng

Kombináciou dvoch anglických slov Binary Finance, teda Binance, pomenoval v roku 2017 Zhao Changpeng svoju novo vzniknutú burzu, ktorá ponúkala obchodovanie s kryptomenami. Pre jej intuitívne a pohodlné rozhranie, kvalitný servis a zákaznícku podporu sa Binance rýchlo stala jednou z päť najnavštevovanejších kryptobúrz na svete.

Tip redakcie: Binance – návod (registrácia, vklad, exchange)

Minulý týždeň v rozhovore pre magazín CryptoGlobe na otázku kedy očakáva obrátenie dlhodobého trendu odpovedal:

,,Trhy neanalyzujem. Pretože čokoľvek čo poviem, bude vždy veľmi kontroverzné a ľudia si to potom čítajú a kupujú alebo predávajú podľa toho. Ako riaditeľ burzy svojím spôsobom cenu ovplyvňujem, ale pokiaľ sa pozriete na grafy je zrejmé, že práve teraz, v roku 2018, vidíme v oblasti 6000$ veľmi silný support, zatiaľ čo v roku 2015 to bolo 200$.
Dívam sa na to z perspektívy rokov a vôbec nemám pocit, že by sme boli v medveďom trhu.
Vždy sledujem dlhodobé hľadisko. Sám nikdy neobchodujem. Vždy len nakúpim a držím.”

a predovšetkým dodáva:

,,Myslím si teda, že sa býčí trh vráti každú minútu. A treba dodať, že historicky je obdobie od októbra do decembra vždy dobré. Pred Vianocami sú obvykle mesiace, kedy cena veľmi vzrastie. Nehovorím, že sa to tento rok stane. Nepredikujem, iba reagujem.”

Na otázku či stále platí jeho optimistický pohľad do budúcnosti predpovedajúc až tisícnásobné navýšenie celkovej kapitalizácie kryptotrhu, ktorý uverejnil na svojom twitter účte 13.9 2018 odpovedá, že:

,,Absolútne.”

V rozhovore sa ďalej dočítate vyjadrenia k podozrievaniu ostatných búrz z manipulácie objemov a taktiež, aké nutné kroky je treba urobiť pred zalistovaním novej mince na burzu.

Mohlo by vás zaujímať: Za čím stojí rekordný volume burzy bitmex

Záver

Zhao Changpeng celkom iste stojí v pozícií, ktorú môžeme nazvať ako stret záujmov. Podobné prehlásenia je treba brať zodpovedne a s nadhľadom. Na druhú stranu, z pohľadu dlhodobého vývoja Bitcoinu sa posledný rok skutočne zdá ako prirodzená a zdravá korekcia po ktorej obvykle nasleduje opätovný rast. Navýšenie objemov obchodovania a posledný krátkodobý bull-run u niektorých altcoinov, môže skutočne naznačovať, že sú býky už oddýchnutý, a pripravený zahájiť nové rodeo.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísal Marek.

A čo teraz? … Pozrite si napríklad naše nové video!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroj:
cryptoglobe.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.