Nová banka ponúka Slovákom služby zadarmo. Klientov láka na množstvo výhod

  • Banka z Litvy predstavila Slovákom svoju ponuku služieb.
  • Láka ich na účty zadarmo, okamžité platby a ďalšie benefity.
Novinky Nová banka z Litvy láka Slovákov na benefity
Nová banka z Litvy láka Slovákov na benefity. Zdroj: shutterstock.com/Miljan Zivkovic/makesushi1
BITmarkets BITmarkets

Nová banka sa pustila do bitky o slovenských klientov. Láka ich na bankové účty zadarmo, vytúžené okamžité platby aj ďalšie vábivé benefity. V zahraničí je veľmi populárnou finančnou inštitúciou. Digitálne bankovníctvo teraz finančný dom z Litvy ponúka už aj Slovákom. Na tému upozornil portál Živé.

Nová banka láka Slovákov na služby zadarmo

Slováci si mohli v posledných dňoch na sociálnych sieťach všimnúť propagačné príspevky myTu banky, ktorá hneď na prvý pohľad zaujme potenciálnych klientov svojou výhodnou ponukou tých najpoužívanejších bankových služieb.

Lákavé benefity

Banka sa snaží pritiahnuť klientov na výhodu vedenia bankového účtu zadarmo, na možnosť realizovať okamžité platby a navyše ponúka  aj dva výbery z bankomatov doma i vo svete úplne bez poplatkov.

 

Napriek tomu, že banka myTu nie je v našich končinách doposiaľ dobre známa, jej klienti nemusia mať obavy. Ide o plne licencovanú inštitúciu elektronického bankovníctva, ktorá ma povolenie pôsobiť vo všetkých štátoch Európskej únie. Vklady klientov sú ochránené až do výšky 100-tisíc eur.

Banka myTu uvádza:

Všetky financie zákazníkov sú uložené a chránené v centrálnej banke.

myTu a jej výhody

Späť
Strana 1/2Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: myTuTAGY:
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.