Neuveríte, na akej nízkej cene nakúpil Robert Kiyosaki 30 Bitcoinov

  • Robert Kiyosaki nakúpil 30 BTC na cene 6 000 dolárov.
  • Známy autor bestselleru nakupuje Bitcoin pravidelne.
  • Bitcoin je údajne vo fáze, kedy každý ľutuje, že nenakúpil skôr.
Novinky Robert Kiyosaki nakúpil 30 BTC za cenu 6 000 dolárov
Robert Kiyosaki nakúpil 30 BTC za cenu 6 000 dolárov. Zdroj: shutterstock.com/WrukolakasPhotography/Roman Samborskyi
BITmarkets BITmarkets

Robert Kiyosaki je známy svojím pozitívnym postojom ku Bitcoinu. Dlhodobo odporúča investorom, aby toto digitálne aktívum nakupovali. Preto nie je prekvapením, že aj on sám drží značné množstvo mincí vo svojom portfóliu. Najnovšie Kiyosaki prezradil, za akú cenu nakúpil približne 30 BTC, uvádza správa News Bitcoin.

Robert Kiyosaki pravidelne nakupuje Bitcoin

Známy autor bestselleru Bohatý otec, chudobný otec prezradil, že kúpil 30 BTC za 6 000 dolárov za kus a odvtedy každý mesiac dokupuje. Kryptomeny údajne predstavujú peniaze založené na pravidlách, pričom kritizoval fiat peniaze založené na dlhu. Z tohto dôvodu kryptomeny zvyšujú bohatstvo na rozdiel od fiat peňazí.

V statuse Kiyosaki taktiež vysvetľoval, čo je to banánová zóna Bitcoinu. Ide o fázu, v ktorej hodnota Bitcoinu prudko stúpa a vytvára sínusovú krivku. V tejto fáze trhu všetci ľutujú, že nenakupovali skôr. Údajne vďaka týmto myšlienkam Kiyosaki nakúpil 30 BTC za cenu 6 000 dolárov.

Je podľa vás neskoro na kúpu Bitcoinu?

Loading ... Loading ...

Robert Kiyosaki opakovane vyzýva svojich sledujúcich, aby nakupovali nielen Bitcoin, ale aj zlato a striebro. Ide údajne o najlepšie investičné aktíva vôbec. Nedávno uviedol, že cena ani zďaleka nie je taká vysoká, aká bude v budúcnosti, a že v prípade Bitcoinu zisk dosiahnete, keď ho kúpite, a nie keď ho predávate.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Koľko zarobil Kiyosaki na nákupe 30 BTC?

Bitcoin sa od ceny 6 000 dolárov zhodnotil až o 926 %, ak berieme do úvahy trhovú cenu 61 000 dolárov. To znamená, že momentálne má 30 BTC, ktoré Kiyosaki nakúpil za 180 000 dolárov, hodnotu 1 830 000 dolárov. A to nepočítame pravidelné dokupovanie za posledné roky.

Zhodnotenie Bitcoinu od ceny 6 000 dolárov

Zhodnotenie Bitcoinu od ceny 6 000 dolárov. Zdroj: TradingView

Nedávno sme vás informovali o tom, že Robert Kiyosaki predpovedal pre Bitcoin 350 000 dolárov už v auguste 2024. Táto predpoveď je vysoko riziková a je ju potrebné brať s rezervou, keďže 5-násobné zhodnotenie za mesiac je extrémne aj pre Bitcoin.

Zrejme pravidelné nakupovanie Bitcoinu je ta najvýhodnejšia stratégia. Neriešite trhovú cenu, len dokupujete. A dnes už dokonca na túto stratégiu nepotrebujete ani kryptomenovú peňaženku. Viete sa zviesť na cenovej výkonnosti Bitcoinu aj pomocou spotového ETF.

Ak sa viac zaujímate o Bitcoin, odporúčame sa pozrieť aj na nasledujúce video:

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: News BitcoinTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.