Na Slovensko mieri ďalšia banka. Prináša unikátnu ponuku

  • Z Česka k nám zavíta v budúcom roku nová banka.
  • Ponúka komplexnú mobilnú aplikáciu na správu všetkých finančných produktov.
  • Klientov láka na profesionálne finančné poradenstvo.
Novinky Partners banka príde na Slovensko
Partners banka príde na Slovensko. Zdroj: shutterstock.com/Cast Of Thousands/Tupungato
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Na Slovensku pribudne ďalšia banka. Prichádza k nám z Česka a plánuje si získať veľké množstvo klientov. Unikátna banka prichádza s modelom, ktorý skĺbi digitálne bankovníctvo s profesionálnym finančným poradenstvom. Informovala o tom RTVS.

Na Slovensko prichádza nová banka

Česka národná banka udelila v auguste 2023 licenciu novej českej banke. Jedná sa o Partners Banku, za ktorou stojí finančná skupina Partners.

Okrem klasických balíčkov bankových služieb, ktoré sú spojením bežných či sporiacich účtov s rôznym platobnými kartami, ponúka Parters banka aj niečo navyše.

Nielen účet, karty, sporenie, platby aj výbery z bankomatov zadarmo. Ale aj poistky, investície alebo napríklad účty v iných bankách v jednej appke.

Partners banka je modernou digitálnou bankou, takže všetky služby zákazníci vybavia elektronicky v rámci mobilnej aplikácie.

Generálny riaditeľ Partners Banky Marek Ditz potvrdil, že už od mája si budú môcť klienti v aplikácii pripojiť aj svoje bežné účty z iných bánk. Získajú tak dokonalý prehľad o svojich financiách na jedenom mieste.

Čoskoro už aj na Slovensku

Na Slovensku sa chystá Partners banka odštartovať už v budúcom roku. Česká finančná skupina Partners pôsobí na Slovensku pod začkou Simplea.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
Späť
Strana 1/2Ďalej
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.