mcafee dex

Kontroverzná krypto-celebrita John McAfee nedávno na internet vypustil video, v ktorom hovoril o kryptomenách a celkovo o svete. Vyjadril v ňom nespokojnosť s prístupom vlád, ktoré ovládajú fiat meny a fanúšikov kryptomien sa opýtal, na čo chcú využiť túto revolučnú technológiu. Na špekulácie? Alebo sa pomocou nich pokúsime dosiahnuť ideál slobody?

O tom je aj jeho nová decentralizovaná burza. Podľa McAfeeho majú klasické centralizované burzy rovnaké problémy, ako celý klasický finančný systém. Zopár ľudí na vrchole drží všetky tokeny zákazníkov a má nad nimi obrovskú moc. Nehovoriac o tom, že centralizované burzy môžu skrachovať alebo ich môže zatvoriť polícia.

McAfee DEX tieto problémy mať nebude. Podľa jeho tvorcu táto nová burza nikdy nebude vyžadovať KYC a nepoužije geoblocking. Prístupná je všetkým 24/7 a obchodovať môžete priamo z vašej peňaženky.

Burzu nájdete na adrese mcafeedex.com

Nečakajte žiadne zázraky!

McAfee si je vedomý toho, že instantné zázraky neexistujú. Preto pri spustení burzy dodal, že nemáme očakávať žiadnu veľkú obchodnú aktivitu.

“Hrajte sa s tým (s burzou) a neočakávajte žiadne zázraky. Hrajte sa s tým, kým sa nestane realitou.”

Poplatky a hostovanie

Tento nový DEX si účtuje 0,25% poplatky pri taker objednávkach a žiadne maker poplatky. To znamená, že ak sa zúčastníte budovania orderbooku, vaše coiny sa po vyplnení objednávky vymenia ZDARMA. Podobnú výhodu dnes už nemá žiadna veľká kryptoburza. Napríklad Coinbase Pro nedávno zvýšila svoje poplatky pre malých klientov až na 0,5%!

Zaujímavý je aj systém hostovania burzy. Samozrejme, ak by bola dostupná iba na jednej webovej adrese, vlády by ju mohli jednoducho zablokovať. V záujme zachovania decentralizácie je teda možné sprístupniť burzu na akejkoľvek doméne. V ceste vám stojí iba “malý inštalačný poplatok.”

McAfee tieto stránky volá DEX portály

Samotný DEX funguje na Ethereum blockchaine a akýkoľvek ERC-20 token bude zalistovaný úplne zdarma. V blízkej budúcnosti sa pridá aj podpora pre NEO a EOS blockchainy.

Veríte v blížiace sa altcoin rallye? V tom prípade by ste sa naň mali patrične pripraviť! Pozrite sa na náš stream, kde vám poradíme.

LIVE Trading 2.0 – Ako zarobiť na altcoin rallye? – o 13:00

Zdroj:
cointelegraph.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance