Litecoin uzatvára partnerstvo s legendárnou hernou spoločnosťou

0

Bývalá gamingová legenda – spoločnosť Atari – sa nedávno rozhodla využiť výhody decentralizovaných technológií. Všetkých prekvapila predstavením dvoch nových ICO tokenov a Kryptomenového kasína. O deň neskôr navyše oznámila partnerstvo s kryptomenou Litecoin. Záujemcovia o novú VCS (Video Computer System – herná konzola) si ju budú môcť so zľavou zakúpiť za LTC.

Prečítajte si 3 hlavné dôvody, prečo dnes Bitcoin padol na 8925 $

CEO spoločnosti Atari – Frederic Chesnais – pre cointelegraph povedal, že v Litecoine vidí veľký potenciál:

„Litecoin má veľkú komunitu, ktorá sa kryje s hráčskou komunitou. Dúfame, že ľudia využijú možnosť zliav a budú naše produkty kupovať za LTC.“

Jay Milla – šéfka marketingu v Litecoin Foundation sa k novému partnerstvu vyjadrila nasledovne:

„Oba projekty majú skvelé prepojenie cez gaming a hráčov. V priestore kryptomien sa pohybuje mnoho ľudí, ktorí sú zároveň hráči a naopak. Je skvelé vidieť, že značka ako Atari skúša niečo nové práve v tomto odvetví. Tešíme sa na spoluprácu.“

Ak teda máte radi hry a Litecoin, využite túto skvelú príležitosť a predpobjednajte si novú Atari VCS na stránke atarivcs.com.

Môj úprimný názor

Na záver si ešte dovolím pár úprimných slov. Rešpektujem snahu Atari nájsť si po dlhej dobe opäť miesto v hernom priemysle. Toto partnerstvo mi však pripadá ako márna snaha bývalej legendy predať o niekoľko konzol navyše. iste sa nájde fanúšik LTC, ktorý na tým nechá presvedčiť, no predobjednávať si za LTC hernu konzolu, o ktorej toho naozaj veľa nevieme mi nepríde ako dobrý nápad. Rovnako krypto kasíno nepovažujem za dobrý produkt v dobe krízy.

Atari VCS by som si ja osobne nekúpil. LTC si radšej nechám v peňaženke a počkám, až sa hodnota mojich coinov zvýši. Potom si kúpim PlayStation 5, ktoré by mohlo byť predstavené v októbri tohto roka:

SONY možno práve omylom prezradili dátum predstavenia PlayStation 5

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre