Je Litecoin na dlhodobom dne?
Je Litecoin na dlhodobom dne? Zdroj: Shutterstock.com/Blue Planet Studio

Litecoin drží support už druhý týždeň a cena sa hýbe viacmenej sideway. Objemy sa v tejto zóne navýšili, čo značí o ochote obchodovať LTC. Support 100 $ však nie je iba dvojtýždňová záležitosť. Tento support bol aj v minulosti testovaný dlhodobými minimami. Na druhej strane, existencia supportu nezaručuje, že bude aj rešpektovaný.

Trhová cena momentálne bojuje s predošlým krátkodobým maximom v rámci sideway štruktúry. Ak bude pokračovať rastúci trend, tak najbližší target sa nachádza na hladine 120 $. Napriek tomu, že sme identifikovali lokálne dno, nemôžeme s istotou tvrdiť, že ide o absolútne dno dlhodobej korekcie.

Našiel Litecoin dno korekcie?
Našiel Litecoin dno korekcie? Zdroj: TradingView

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Cardano analýza – čoskoro sa uzavrie triangel priamo na hlavnom supporte 1,00 $

Litecoin na dlhodobom dne?

V prípade, že by sme chceli uvažovať nad reverziou primárneho trendu, cena by musela prekonať predošlé dlhodobé maximum 153 $. Zatiaľ sme však od tohto scenára ďaleko. Navyše by sa potvrdilo prerazenie dlhodobej rezistencie z maxím korekcie. Preto je zatiaľ predčasné hovoriť o absolútnom dne korekcie.

Ak by Bitcoin nedokázal preraziť 40 000 $ a smeroval by na nové minimum, ceny altcoinov by spadli pod supporty taktiež. Inak tomu nie je ani v prípade Litecoinu. V takomto scenári je možné, že dlhodobý support by nebol udržaný a cena by hľadala nové dno korekcie.

Prečítaj si tiež – Binance Coin je jedna z najlepších mincí, ktoré môžete v súčasnosti držať

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance