Eminem vstupuje do sveta NFT
Eminem vstupuje do sveta NFT. Zdroj: Shutterstock, Kathy Hutchins

Legendárny americký raper Eminem sa pridal do sveta NFT, keď zrealizoval nákup NFT tokenov z kolekcie Bored Ape Yacht Club za 464 500 USD.

Eminem a NFT

Eminema zrejme netreba nejako špeciálne predstavovať. Ide o jedného z najpredávanejších umelcov všetkých čias s viac ako 220 miliónmi predaných nahrávok.

Tento americký raper si pred nedávnom zakúpil jednu z opíc z legendárnej kolekcie za 123,45 ETH, čo predstavuje približne 464 500 USD. To však nie je všetko. Podľa profilu na OpenSea s názvom Shady Holdings, Eminem disponuje minimálne 15 NFT tokenmi.

Prečítaj si tiež: Solana: Kryptomena s veľkým potenciálom? Čo to je a ako funguje

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Pôvodným majiteľom zakúpeného NFT tokenu bol používateľ so pseudonymom GeeGazza, ktorý sa so svojím predajom pochválil a poznamenal:

„Žijem v simulácii.“

GeeGazza dokonca v minulosti veril, že si Eminem raz jeho opicu kúpi.

„Stále si myslím, že Eminem je predurčený na to, aby jedného dňa kúpil moju znudenú opicu. Veľmi dlho som manifestoval, aby to Eminem urobil.“

Predaj bol podľa informácií sprostredkovaný prostredníctvom digitálnej agentúry Six, ktorá pomáha umelcom získavať rôzne digitálne aktíva. NFT token, ktorý Eminem získal, sa naňho podobá. Dokonca nesie názov „EminApe“.

Raper z Detroitu sa touto transakciou oficiálne pripojil k druhému najväčšiemu projektu na NFT trhovisku OpenSea. Okrem rapera je do projektu zapojených mnoho celebrít a známych osobností ako napríklad Stephen Curry či Jimmy Fallon.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance