Kryptomena D2T mieri na burzy
Kryptomena D2T mieri na burzy. Zdroj: shutterstock.com/PopTika

Dash 2 Trade, nová analytická, signálna, robotická a sociálna obchodná platforma, bola po úspešnom ukončení predpredaja spustená na piatich burzách.

Platforma pre obchodnú inteligenciu tiež zverejnila informáciu, že jej dashboard bude spustený v apríli, pričom v tom čase sa držitelia D2T budú môcť prihlásiť a začať využívať tri z hlavných ponúkaných druhov predplatného.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Objemy obchodovania D2T na všetkých trhoch v čase písania tohto článku dosiahli hodnotu 3,3 milióna $.

Na burze Gate.io sa cena vyšplhala na 0,06 $, ale následne klesla v dôsledku krátkodobého vyberania ziskov.

Token D2T sa v súčasnosti už predáva aj na burzách LBank, Changelly Pro, BitMart a decentralizovanej burze Uniswap.

Volatilita ceny sa však ustálila a cena D2T stúpa vyššie, pretože predajné príkazy sa začínajú pohybovať okolo úrovne 0,0368 $ na Gate.io.

Projekt Dash 2 Trade vyzbieral v predpredaji, ktorý bol pre vysoký dopyt predĺžený, sumu 15 421 600 $.

Hoci v prvý deň neboli zaznamenané 10-násobné intradenné parabolické pohyby ceny, v ktoré možno niektorí dúfali, zdá sa, že cena bude na produktové novinky reagovať pozitívne.

Dlhodobých investorov budú silne motivovať doterajšie výrazné úspechy projektu a tiež to, čo ešte len príde.

Komunita môže začať používať Dash 2 Trade od apríla

Dash 2 Trade návod
Dash 2 Trade návod. Zdroj: dash2trade.com

Už teraz je na dashboarde, kde budú mať používatelia prístup ku všetkým produktom ekosystému, sekcia predpredaja, ktorú komunita v súčasnosti otvorene testuje v beta verzii.

Predpredaj je kľúčovou oblasťou trhu s vysokými výnosmi, kde sú však aj vyššie riziká.

Dashboard Dash Score, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou analytických a ďalších údajov poskytovaných v sekcii predpredajov, ako sú napríklad sociálne metriky, umožňuje používateľom rýchlo získať prehľad o trendoch na trhu a preniknúť do profilov tokenov, aby používatelia získali ešte podrobnejšie údaje.

Pokračujúc v tomto duchu tím oznámil, že predplatné založené na smart kontraktoch bude spustené v apríli.

Tieto funkcie budú predplatiteľom k dispozícii v apríli.

Sekcia predpredajov – aktuálna ponuka beta verzie, plus sledovanie vyzbieranej sumy najnovších predpredajných kryptoprojektov v reálnom čase. To znamená, že používatelia budú mať relevantný prehľad o tom, čo sa deje na trhu.

Stream udalostí – automatické signály a „udalosti“ kryptomien, ktoré sa budú aktualizovať prinajmenšom denne.

Nástroj na tvorbu stratégií – prvá integrácia spätného testovania. Používatelia budú môcť testovať a zdieľať svoje stratégie. V podstate budú môcť vytvárať a vyhľadávať signály, ktoré zodpovedajú ich záujmom a rizikovému profilu. Funkcia zdieľania znamená, že používatelia sa budú môcť učiť jeden od druhého.

Obchodné súťaže platformy budú ďalším zaujímavým prvkom platformy, hoci sa nespustia v apríli, ale až neskôr v priebehu roka.

Súťaže budú zahŕňať nenáročné dotazníky/ankety pre predplatiteľov, ktorí v prípade dobrého výsledku budú odmenení tokenom D2T.

K dispozícii budú súťaže typu predict-to-earn, v ktorých by používatelia mohli napríklad predpovedať, akú budú mať ETH a BTC o týždeň hodnotu.

A samozrejme, čím viac ľudí sa zúčastní predpovedania, tým cennejšími sa tieto údaje stanú a budú fungovať ako analytická metrika, ktorú možno zohľadniť pri spätnom testovaní.

To je len niekoľko príkladov výkonných nástrojov, ktoré vytvára tím obchodníkov a kvantifikátorov v spoločnosti Dash 2 Trade.

Tímu v tejto práci pomáha, že je súčasťou 70-tisícovej komunity finančného obchodovania Learn 2 Trade.

Plná verzia dashboardu bude obsahovať API pre automatické obchodovanie, kopírovanie obchodov, technické ukazovatele, sociálne obchodovanie, akadémiu učenia sa ako zarábať, kontrolované signály, roboty, grafy a mnoho ďalšieho.

Kód smart kontraktu Dash 2 Trade je plne auditovaný spoločnosťou SolidProof a tím je overený spoločnosťou Coinsniper.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!