Aeternity-Universe-One-Conference-1

Prvá hlavná udalosť ekosystému æternity sa bude konať 20.-21. septembra v Prahe. Na tejto konferencii sa zúčastní viac než 200 blockchain vývojárov, výskumníkov a podnikateľov. Šestnásť globálnych startupov, ktoré budujú svoje produkty na tomto blockchaine, predstaví v Prahe svoje úspechy. České startupy dostanú príležitosť zoznámiť sa so zakladateľmi æternity, prípadne aj využiť potenciál financovania touto nadáciou.

Konferencia æternity sponzorovaná danou krypto nadáciou sa bude konať v priestoroch Paralelného Polisu, čo je tiež miesto, kde sa koná hackerský kongres (Hackers Congress) a sídlo Inštitútu Kryptoanarchie. Na konferencii sa môžete zoznámiť s najnovšími výskumami a vývojom v odbore blockchain a dozvedieť sa viac o svetových aplikáciách postavených na prispôsobiteľnej, overenej blockchain platforme, ktorá je rýchlejšou alternatívou k Ethereu.

Program konferencie je zameraný na vyplnenie medzier medzi tým, čo pri podnikaní potrebujete, a tým, čo blockchain technológia môže pre podnikanie ponúknuť.

Týždeň pred konferenciu sa bude konať hackathon. Ten umožní komukoľvek vyvinúť a navrhnúť aplikácie, ktoré budú využívať jedinečné technologické možnosti æternity.

Na konferencii nebudú chýbať ani predstavitelia českého a slovenského krypto biznisu. Medzi pozvaných speakerov patria Pavel Niedoba, riaditeľ najväčšej a najstaršej českej krypto zmenárne SimpleCoin a viceprezident občianskeho združenia Blockchain Slovakia David Stancel.

V rozpätí dvoch dní budú dve témy, ktoré budú prebiehať paralelne:

  • podnikateľské
  • vývojárske

Tí, ktorí chcú využiť podnikateľský potenciál æternity, budú mať príležitosť stretnúť tím expertov pracujúci pre tento ekosystém, dozvedieť sa o tom, ako zorganizovať predaj tokenov podľa rôznych jurisdikcií a vytvoriť most medzi tradičným a krypto financovaním.

Počas konferencie sa vývojári dozvedia viac o decentralizovanom priestore, efektívnejších a bezpečnejších smart kontraktoch, bezpečnom a funkčnom programovacom jazyku Sophia, vytvorenom æternity, koncepte „natívnych tokenov“ a s nimi spojenej flexibilite, funkčnom programovaní a jeho výhodách pre blockchain systémy, výkonnom blockchain protokole a bezpečnostných auditoch smart kontraktov.

Veľkým bonusom pre návštevníkov budú aj bližšie informácie o získaní financovania od nadácie æternity pre rozvojové projekty. Viac info na https://aeternityuniverse.com.

Krypto nadácia æternity

Krypto nadácia æternity je nezisková organizácia založená v Lichtenštajnskom kniežatstve. Cieľom danej nadácie je podporovať stále sa rozvíjajúci a prosperujúci blockchainový ekosystém. æternity buduje mosty medzi technológiami a spoločenstvom s cieľom podporovať udržateľný rozvoj mimoriadnych talentov, nápadov meniacich svet a inovatívnych projektov.
https://www.aeternity-foundation.org

O konferencii

æternity Universe One je prvým zhromaždením najvýznamnejších svetových legiend programovania, ktoré pracujú na platforme æternity, a preslávených tvorcov zmien v blockchainovom priestore.

https://aeternityuniverse.com/

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance