Šanca

Všetci máme radi úžasné príbehy veľkých osobností. Úžasné je, že aj vy sami môžete napísať ten svoj a venovať ho hoci aj tým, ktorí tú šancu nikdy nedostali. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko ľudí nemalo to šťastie, ktoré máte teraz vy? Nebolo im to dopriate, hoci by si tiež zaslúžili prežiť tu medzi nami svoj život, urobiť veľa chýb a napríklad si tiež splniť nejaký ten sen. Chýba vám odhodlanie, alebo si len myslíte že vaša šanca nie je reálna?

Keď naše obmedzenia neplatia

Keď toto píšem, je už noc. Je to čas, kedy väčšina ľudí spí a s nimi spí aj ich svet. Akoby na čas prestali platiť všetky obmedzenia, ktorými sme sa obklopili, v snahe všetko riadiť a ovládať. Mať všetko pod kontrolou. V snoch sme voľní a často robíme bláznivé a nemožné veci, ale ráno je zase všetko v starých koľajach. Zvykli sme si vrátiť sa a robiť to, na čo sme si zvykli.

Niekedy nás samotných prepadne myšlienka, že by sme vari mohli niečo zmeniť. Urobiť to, kým máme čas, pretože ten nie je neobmedzený. Prečo ste vlastne tu? A čo vás priviedlo k tomu, že práve čítate tento článok? Je to váš záujem o kryptomeny? A ak tu teda nie ste len náhodou, čo pre vás kryptomeny znamenajú? Verím, že to môže byť šanca na zmenu a príležitosť, zúčastniť sa niečoho veľkého.

Kryptomeny

Väčšina našich čitateľov verí, že práve kryptomeny majú veľký potenciál k zmene. Môžu zmeniť svet, podobne ako kedysi internet. Môžu tiež zmeniť naše životy a rozhodne je možné, že už teraz mnohým z vás zmenili život.

Všetci máme radi príbehy a iste sú medzi vami takí, ktorým už kryptomeny život zmenili, alebo máte príbeh, ktorý stojí za to o neho sa podeliť. Budem rád, keď mi svoj príbeh napíšete (kytka.kryptomagazin@gmail.com). Tie najlepšie vyberieme a zverejníme na Kryptomagazíne.

Zmena

Vráťme sa ale späť k tomuto článku. Povedzme, že skutočne chcete niečo zmeniť, či už vo svojom živote, na sebe či vo svojom okolí. Skúste si urobiť predstavu, aký by mal byť výsledok, napríklad vo sne. Keby to skutočne bolo také jednoduché a nebolo by možné neuspieť, akú realitu by ste si vytvorili?

Realita

Zvyčajne sa po takýchto úvahách povie, „no hej, ale realita je taká a taká…“ Lenže v skutočnosti si každý vytvára svoju vlastnú realitu. Prevažnú väčšinu života žijeme v myšlienkach a to, ako myslíme, ovplyvňuje ako vidíme svet, v ktorom žijeme. Len je občas ťažké vystúpiť zo svojho stereotypu a niečo skutočne zmeniť. Ale pravdou je, že kým môžete snívať, je možné všetko.

Svet

V tomto svete je ľahké začať veriť tomu, že všetko je už tak nejako dané. Aj v škole nás predsa učili, že veci sú jednoducho také, aké nám povedali že sú a my s tým nič neurobíme. Lenže potom raz dostaneme rozum a zistíme, že v skutočnosti nevieme vôbec nič. V nedávnom článku sme sa venovali mozgu. Aj o našom mozgu toho už veľa vieme, ale ako to vyzerá, čím hlbšie do jeho tajov prenikáme, tým viac tajomstiev nachádzame.

Šance

Ako teda môžeme povedať, že svet je „tak a tak“ a bodka? Vy máte šancu zmeniť svet! Bez nadsadenia. Každý, kto tu dnes je, má šancu zmeniť seba, svoje myslenie, svoj svet a keď bude naozaj chcieť, tak aj svet ostatných ľudí. Velikáni nás učia, že je možné meniť realitu. Skutočne to ide, ale zvyčajne je potrebná istá dávka zdravej tvrdohlavosti a odhodlania.

Ak ste dočítali tento článok až sem, tak vám pravdepodobne dáva zmysel. Zrejme teda patríte k tým, ktorí na to naozaj majú. Máte možnosti a tiež slobodnú voľbu, akým spôsobom ich využijete. Záleží od vás. Napríklad kým pôjdete dnes spať, myslite na to, aký svet by ste chceli. A kto vie, možno sa do neho raz prebudíte.

Záver

Všetci máme šancu niečo zmeniť. Prinajmenšom by som si prial, aby to tak bolo, hoci si uvedomujem, že niekto tú šancu nedostal. Je mi ľúto, keď pomyslím na to, koľko mladých ľudí o svoj svet prišlo predčasne. Pomyslite na všetky vojny, bezprávie a beznádej ľudí, ktorí nemali tú šancu, ktorú máte teraz vy. Ich svetlá už vyhasli, ale vy tú šancu máte.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Článok je preložený ž českého originálu, ktorý pre Kryptomagazín pripravil Kytka.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre