Investičná bomba: Tento trik vám zarobí peniaze rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým

  • Bitcoin je najväčšia investičná bomba posledného desaťročia.
  • Výrazne prekonáva výnosy na ostatných globálnych trhoch.
  • Do Bitcoinu by mal investovať každý bez ohľadu na príjem a vek.
Bitcoin Investičná bomba je Bitcoin
Investičná bomba je Bitcoin. Zdroj: shutterstock.com/Damir Khabirov/RomanR
BITmarkets BITmarkets

Investovanie je celkom široký pojem a zahŕňa množstvo aktív. Predovšetkým začínajúci investor môže mať problém zorientovať sa a rozhodnúť sa, do čoho investovať. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili článok, v ktorom sa dozviete, čo je investičná bomba súčasného desaťročia.

Keď hovoríme o investičnej bombe, máme na mysli investovanie do aktíva, ktoré bezkonkurenčne dosahuje najvyššie zhodnotenie už dlhé roky. A zrejme nikoho neprekvapí, že je to Bitcoin. Zhodnotenie Bitcoinu je tak vysoké, že ho nemožno porovnávať so žiadnym iným aktívom. Avšak, nehovoríme iba o krátkodobom zisku. Bitcoin zaznamenáva vysoké zhodnotenie už od svojho spustenia v roku 2009.

Pre lepšiu ilustráciu sa poďme pozrieť sa to, ako prekonával Bitcoin iné trhy v predošlom desaťročí. Percentá zobrazené nižšie hovoria za všetko. Bitcoin jednoznačne prekonal akciový trh, komodity, drahé kovy ako zlato a samozrejme aj dlhopisy. Kumulatívny zisk Bitcoinu zatienil všetky trhy a strhol pozornosť na seba.

Ako Bitcoin prekonal iné trhy v minulom desaťročí

Ako Bitcoin prekonal iné trhy v minulom desaťročí. Zdroj: X/CharlieBilello

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.