Inovatívna „mainstreamová” blockchain aplikácia na riešenie globálnych podvodov

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

S celosvetovou epidémiou podvodov v celkovej výške približne 3,24 miliardy dolárov ročne rastie potreba platformy pre zmiernenie rizika naprieč odvetviami, hranicami a kultúrami.

Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou Kuverit.

Predstavujeme vám Kuverit – Globálnu P2P garantovanú obchodnú platformu

Podvody existujú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a majú potenciál zničiť všetko od základu vrátane vás samých.

Spoločnosť Kuverit pomáha znižovať toto riziko poskytnutím záruk tam, kde existuje možnosť finančnej straty.

Od predaja nehnuteľností až po komodity a mnoho ďalšieho spája Kuverit všetky transakcie s ručiteľom. Pokiaľ teda máte záruku nemusíte niesť žiadne riziko. Účelom aplikácie je efektívna ochrana pred rizikom a či už ste investor, podnikateľ, zákazník alebo poskytovateľ služieb, aplikácia Kuverit poskytne bezprecedentnú ochranu.

Medzinárodné transakcie sú často sťažované kultúrnymi, platobnými a logistickými rozdielmi – poslaním spoločnosti Kuverit je prekonať tieto rozdiely pomocou garantovanej platformy DD, ktorá vám umožní obchodovať!

O tento projekt je veľký záujem, vrátane podpory Guida Schmitze Krummachera, bývalého člena Tezos Foundation, Cardano a Lisk.

Zaistenie transakcií smart technológiami

Systém je jednoduchý a ľahko použiteľný – pokiaľ ste predajca alebo vlastník projektu, jednoducho vytvorte žiadosť o záruku a nahrajte ju do systému – potom, čo vašu žiadosť príjme ručiteľ, ste krytí voči akejkoľvek finančnej strate.

Pre ručiteľov je to ešte jednoduchšie – vytvorte si účet, prezrite si otvorené projekty, ktoré chcete podporiť, nastavte si minimálnu úroveň poplatkov a potom kliknite na tlačítko Kuver Now a vytvorí sa inteligentná zmluva (smart kontrakt) – akonáhle tento projekt uzrie svetlo sveta, bude to znamenať revolúciu v medzinárodných transakciách znížením rizika a globálny obchod bude zase o niečo jednoduchší.

Viac informácií môžete nájsť vo Witepaperi.

Spoločnosť Kuverit spúšťa ICO

Spoločnosť Kuverit ICO sa od ostatných odlišuje – zameriava sa na všetkých investorov a na rozdiel od iných ICO vás uprednostňuje pred inštitucionálnymi investormi.

Platforma bude plne funkčná ešte pred hlavnou ICO fázou a má veľké ambície pre rast. Tým Kuverit sa teší na podporu medzinárodného obchodu a dnes zahájil fázu jedného zo svojich ICO. Ciele? Vybudovať platformu.

Investori sú taktiež v bezpečí vďaka platforme, ktorá používa plne licencovaných maklérov s bezpečnými účtami.

Od 20. marca do 20. apríľa je predpredaj nastavený tak, aby prilákal pozornosť, je za celých 0,001 USD za token. Kuverit taktiež vyvíja jedinečný, bezpečnejší trojfázový prístup ku zhromažďovaniu financií na ICO.

Po dokončení predpredajnej fázy a predajnej fázy vznikne trojmesačná  medzera slúžiaca na vývoj produktov, teda ešte pred spustením hlavnej fázy ICO. Takže chce Kuverit ísť do sveta s plne funkčnou aplikáciou.

Kuverit ICO je teda vonku. Projektu držíme palce a budeme sledovať jeho vývoj.

Sledovať vývoj projektu a reakcie komunity môžete aj tu.

Disclaimer: Pokiaľ chcete do tohoto projektu investovať, urobte si najskôr jeho rozbor a zvážte všetky možné riziká. Zodpovednosť nesiete iba vy.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Tento článok je preložený z originálu, ktorý pre český Kryptomagazin napísal Dariusz M.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.