ICO Drep (DREP) – Reputácia pre moderný internet

BITmarkets BITmarkets

Internet je často veľmi nebezpečným miestom. Obzvlášť pri zaobchádzaní s peniazmi na internete. S rozvojom modernej spoločnosti sa stále viac ukazuje dopyt po kvalitnom systéme na hodnotenie reputácie. Drep rieši práve tento problém. 

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 len za 10€ mesačne

Jednou zo spoľahlivých metód, ako určiť, či je obchodník na internete poctivý, je systém užívateľských recenzií. Tie ale vyžadujú decentralizovanú formu, pretože inak s nimi môžu tretie strany veľmi jednoducho manipulovať. Centralizované systémy hodnotiace reputáciu sú náchylné k manipulácii, keďže taký systém potrebuje niekde získať peniaze. Najjednoduchšou formou je zlepšenie reputácie za úplatu. Vďaka tomu nie je možné dnes veriť ani veľkým hodnotiacim webom.

Drep prichádza s neovplyvniteľným systémom reputácie, ktorý bude spojený s rozsiahlym ekosystémom. Vďaka tejto blockchain novinke by mal vzniknúť systém, ktorý bude prehľadný, komplexný a užívateľsky príjemný. Užívatelia by taktiež získali ekonomické stimuly za hodnotenie a za svoje expertné znalosti.

Základné údaje:

  • Reputácia na internete
  • Spájanie rozdielnych blockchainov
  • Vlastný rozsiahly systém reputácie
  • Stimuly pre aktívnych užívateľov a užívateľov s expertnými znalosťami
  • Spolupráca s projektmi Quarkchain a Qtum

Kompletnú analýzu ICO Drep (DREP) nájdete na Trading11

Oficiálny web: https://www.drep.org/

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Tento článok je preložený z originálu, ktorý pre český kryptomagazín napísal KracikA.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.