HOT – Hacker ukradol $25 miliónov z DeFi projektu! – A potom ich vrátil

BITmarkets BITmarkets

Tak toto sa naozaj často nevidí! Predsavte si, že sa vám úspešne podarí hacknúť DeFi projekt a ukradnúť takmer 25 miliónov dolárov v USDT a Ethereu.- Čo by ste robili? Zašli si na dovolenku? Kúpili nové auto, či rovno ostrov? Neznámy (pravdepodobne white hat) hacker to všetko postupne vrátil!

Ethereum DeFi ekosystém má za sebou veľmi náročné mesiace. Najprv počas MEGA dumpu z 12.5. ostalo nekrytých takmer 100 miliónov dolárov v Dai a teraz zase niekto prelomil protokol Lendf.me.

25-miliónový hack sa mohol zaradiť medzi najväčšie v histórii kryptomien a rozhodne by bol najväčší v histórii ETH DeFi. Šľachetný útočník však v posledných 24 hodinách postupne všetko poslal späť.

Defi síce má svoje problémy, no americká surová ropa padla na nulu. Viac v tomto článku:  Benzín zdarma? Americká ropa padla na nulu a potom šla do mínusu!

Žiadna škoda teda nevznikla, no tento incident jasne ukazuje, že ETH DeFi ekosystém ani zďaleka nie je pripravený na vstup do mainstreamu. Kapitalizácia za posledné 4

dni klesla z 800 na súčasných 725 miliónov dolárov a bude zaujímavé sledovať, ako to pôjde ďalej.

Ethereum (a čiastočne aj DeFi) sme v piatok venovali celý jeden stream. Cenné informácie o tomto projekte nájdete v zázname. Sledujte BitLink a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: