Vystrelí Bitcoin vďaka poklesu akciového trhu?
Vystrelí Bitcoin vďaka poklesu akciového trhu? Zdroj: Shutterstock, kitti Suwanekkasit

Ako vidí Bitcoin a jeho budúcnosť Mike McGLone z agentúry Bloomberg? Podľa neho budeme svedkami dôležitého a rozhodujúceho impulzu.

Bitcoin čaká na dôležitý impulz

Hlavný komoditný stratég agentúry Bloomberg Mike McGlone sa domnieva, že čoskoro uvidíme impulz, ktorý môže výrazne podporiť rast BTC a zlata.

Mohlo by ťa zaujímať: Medziročná inflácia USA dosiahla 7,5 % – bude tento trend tlačiť Bitcoin hore?

„Tento impulz môže výrazne posilniť aktíva uchovávajúce hodnotu.“

Mike McGlone priniesol svoj pohľad na svojom twitterovom účte. Podľa neho môže súčasný pokles akciového trhu zabrániť Fedu, aby výrazne zvýšil sadzby, ale zároveň môže podporiť rast BTC a zlata, ktoré predstavujú bezpečné prístavy pre investorov.

Prečítaj si tiež: Nebyť White Hat hackera, burza Coinbase mohla čeliť obrovským stratám!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Existujú však aj opačné názory od analytikov ako Goldman Sachs a Bank of America, ktorí si myslia, že prepad akciového trhu zrejme Fed nezastaví. To však uvidíme až v priebehu marca.

Podľa McGlona sú však Bitcoin a Ethereum stále iba na začiatku globálneho prijatia. Očakáva teda ďalší rast vďaka dynamike ponuky a dopytu.