Ethereum neprekonalo dôležitú rezistenciu – čo môžeme čakať v najbližších dňoch?

1
4644

Trh s kryptomenami dnes po niekoľkých dňoch stúpania opäť očervenel. Hodnota väčšiny altcoinov klesá. Bitcoin ako jeden z mála vykazuje menší zisk a konsoliduje medzi cenovými hladinami 9300 a 9600 dolárov. Ethereum však kleslo a tento pohyb je významný hneď z dvoch dôvodov.

Celú analýzu nájdete tu.

Pred nami je silná rezistencia

Včera veľa ľudí prekvapil rázny prechod Etherea cez okrúhle číslo 700 $. Nad touto hladinou sa dokonca zavrela aj včerajšia sviečka. Na prekonanie veľkej rezistencie to však rozhodne nestačilo a tak sme sa po niekoľkých dňoch príjemného rastu konečne dočkali korekcie.

A nešlo iba o nejaký menší výkyv. Ether klesol o 10% na 630$. Nižšie však už nepokračoval a podľa očakávania sa vrátil späť na úroveň supportu (660 $). Medzi hodnotami 660-700$ môže konsolidovať niekoľko dní. Vzhľadom na daily uptrend a prevládajúcu dobrú náladu na trhu s Bitcoinom sa však zatiaľ nemusíme obávať väčšieho pullbacku.

Sme v uptrende, to znamená, že každý prepad ceny je možnosť na nákup.

24.04.18-Ethereum-SR (1)
Technická analýza ETH/USD – Trading11.com

Ak nechcete prísť o naše krypto-spravodajstvo, prihláste sa na odber notifikácií (návod nájdete tu).

Prekonať rezistenciu v rozmedzí 700-750$ však rozhodne nebude jednoduché a vyžiada si to väčší pohyb UP. V tomto kanále je veľa predajných objednávok. V minulosti slúžil ako masívny support, ktorý zachytil niekoľko veľkých pádov (viac v tejto analýze z 28.3.2018) Bohužiaľ, teraz sme pod ním.

Prekonanie rezistencie nám otvorí cestu k ďalšiemu rastu a opätovnému dosiahnutiu 1000$. Ak sa však trhu aj po niekoľkých pokusoch nepodarí preraziť túto prekážku, môže začať dlhodobo konsolidovať, čo by pre traderov nebola najlepšia správa.
Malá volatilita = malé zisky.

Veľa však záleží na Bitcoine. Ak bude pokračovať vo svojom desaťtisícovom rallye, Ethereum pôjde hore. Ak sa však zopakuje situácie spred mesiaca, otočí sa daily trend a budeme mať oveľa väčšie problémy.

Tak ako tak, ak premýšľate nad kúpou Etheru, teraz je celkom dobrá doba. Ďalšie otestovanie rezistencie je v podstate nevyhnutné. Viac informácií a signálov na nákup Etherea (a ďalších kryptomien) nájdete v analýzach na našom trading webe.

Čo čítať ďalej?

Ázijské cenové prémium je späť! Viete koľko tam stojí jeden Bitcoin?

Leave a Reply

1 Komentár na "Ethereum neprekonalo dôležitú rezistenciu – čo môžeme čakať v najbližších dňoch?"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kuro
Guest

krasne to vsetko zas padlo,takze ziadny bull sa nekona….zas sa velryby hraju….