V posledných dňoch sme na tomto webe niekoľkokrát vyjadrili naše obavy, či bude platforma Ethereum 2.0 spustená načas. Vývojári z Ethereum Foundation stanovili dátum štartu nového Beacon Chainu na 1.12.2020 za predpokladu, že sa na sieti týždeň pred týmto dátumom vytvorí dostatočný počet validátorov.

Ethereum 2.0 – Ako dlho sa ešte bude dať ťažiť na grafických kartách?

Ethereum 2.0 má dostatok validátorov!

Aby bol nový systém bezpečný, vývojári usúdili, že komunita musí stakovať minimálne 524 288 ETH a vytvoriť tak 16 384 validátorských uzlov. Ešte pred piatimi dňami na platformu cez deposit kontrakt prešlo iba 220 000 ETH.

Zdá sa, že väčšina záujemcov o staking si to nechala na poslednú chvíľu. Včera na streame sme zhodnotili, že ešte chýba 100 000 ETH, do polnoci však bol limit prekročený a v čase písania tohto článku je na staking pripravených takmer 700 000 ETH v celkovej hodnote 400 miliónov dolárov.

Ethereum launchpad

Ethereum 2.0 dostáva zelenú a o necelý týždeň sa konečne dočkáme spustenia nového blockchainu! Bude to historický moment, ktorý dopodrobna rozoberieme aj na streame. V čase spustenia ETH 2.0 budeme vysielať na našom kanále BitLink, tak sa prihláste na odber, nech vám to neujde.

Dôležité! Odporúčame prečítať: Ethereum 2.0 PoS, staking, sharding, plasma – Všetko čo potrebujete vedieť

Dajte si pozor na emócie pri obchodovaní kryptomien!

Aj na dnes chystáme zaujímavý stream. O 20:00 si ukážeme, prečo je aj počas bullrunu obchodovanie s kryptomenami extrémne riskantné a ako nakoniec skončí takmer každý, kto pošle svoje úspory na burzu.

Drvivá väčšina ľudí reaguje rovnako a nakoniec to pokazia. Pripojte sa teda. Kto vie? Možno vám práve tento stream zachráni úspory.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance