Devcon4 + Fellowship + Status + DIDC – štyri pražské krypto-konferencie, na ktoré sa môžeme tešiť

BITmarkets BITmarkets

Vývoj Ethereum blockchainu pokračuje nevídaným tempom, počet programátorov pracujúcich na tejto technológii sa neustále zvyšuje a s ním aj počet konferencií. Hneď niekoľko zaujímavých sa uskutoční na konci októbra v Prahe.

Aktuálný tip: Radi vás privítame aj na našej konferencii Kryptomagazinu už túto sobotu (20.10.2018), na čo sa môžete tešiť? Pozrite sa na program, veľmi radi vás všetkých privítame. Po skončení akcie je v pláne aj neformálný MeetUp 🙂 Viac info TU. Tak čo prídete?

Devcon4 – 30.10. – 2.11.2018

Jednou z najočakávanejších konferencie Ethereum vývojárov je štvrtý ročník Devconu, ktorý sa bude konať v Prahe. Začne 30. októbra a skončí o tri dni neskôr – 2. novembra.

Podľa oficiálneho vyhlásenia sa nultý ročník (Devcon) konal v malej miestnosti v Berlíne, kde bol koncept Etherea odprezentovaný core vývojárom. Devcon3 v meste Cancún už hostil 2000 vývojárov a tento ročník by mal by ešte väčší!

Koniec októbra v Prahe toho však prinesie oveľa viac!

Oficiálna stránka Devcon4: devcon.ethereum.org

Fellowship of Ethereum Magicians sa stretne v Prahe

Tesne pred konferenciou Devcon4 sa chystá ďalšia zaujímavá udalosť. Podľa oznámenia z 10. augusta sa totiž chystá stretnúť aj „spoločenstvo Ethereum čarodejníkov!” Ide o skupinku Ethereum vývojárov vytvorenú Jamesom Pittsom a Gregom Colvinom. Jej cieľom je získať nové príležitosti, zdieľať zaujímavé nápady, myšlienky a urýchliť tak vývoj siete.

Spoločenstvo bude pred Devconom debatovať o možných vylepšeniach Etherea (EIP) a o ERC protokoloch.

Oficiálna stránka stretnutia: github.com/eth…enda

Status Hackathron – 26. – 28.10.2018

Táto konferencia sa tiež uskutoční v Prahe tesne pred hlavnou udalosťou – Devcon4. Projekt Status je mobilný Dapp vyhľadávač fungujúci na Ethereum blockchaine. Ide o akýsi Google decentralizovaného sveta, ktorý vznikol na Ethereum platforme.

Hackathron bude zároveň slúžiť aj ako oslava spustenia beta-verzie prehliadača.

Oficiálna stránka Hackathronu: hackathon.status.im

Decentralized Insurance Developer Conference

Štvrtou konferenciou, na ktorú sa môžeme tešiť tesne pred Devconom, je DIDC. Vo voľnom preklade ide o stretnutie vývojárov, ktorí sa zameriavajú na inovácie v oblasti poisťovníctva a využívajú na to decentralizované databázy (blockchain).

Oficiálna stránka konferencie: d1conf.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: