Binance nová pozícia
Binance nová pozícia zdroj: shutterstock.com/Sergei Elagin a Binance Daniel Fekete

PR správa spoločnosti Binance

Praha, 8. 12. 2021, Spoločnosť Binance oznámila vymenovanie Daniela Feketeho za marketingového manažéra pre Českú a Slovenskú republiku. Na novú pozíciu sa posúva Maya Bersheva.

Do Binance nastúpil na pozíciu marketingového manažéra pre Česko a Slovensko Daniel Fekete. Vo svojej novej funkcii sa bude zameriavať predovšetkým na rozširovanie užívateľskej komunity, tvorbu nových formátov obsahu s dôrazom na vzdelávanie, propagáciu nových produktov a budovanie dôveryhodnosti značky.

„Je pre mňa veľkou výzvou pripojiť sa k spoločnosti Binance vo fáze rastu v jej najúspešnejšom roku. Mojím cieľom je konzistentne pracovať s komunitou Binance a vzdelávať o kryptomenách a výhodách technológie blockchain širokú verejnosť,“ uviedol Fekete pri svojom vymenovaní do novej funkcie.

Popredný slovenský špecialista na problematiku SEO prichádza zo spoločnosti Financer.com, kde doteraz pôsobil ako hlavný obsahový stratég. Na pozícii strieda Mayu Bershevu, ktorá sa posúva na novú pozíciu v centrálnom marketingovom tíme. Tam bude zodpovedná za sponzoring veľkých technologických konferencií, akými sú Websummit, the WEF (Davos forum) a obsah globálnych webinárov Binance.

Binance je najväčšia kryptomenová burza na svete s trhovým podielom 70 %. Len v minulom roku vzrástol počet jej užívateľov z 20 miliónov na 85 miliónov. „Dlhodobým cieľom je, aby sa Binance stala lídrom nielen z hľadiska podielu na trhu, produktov, komunity a služieb zákazníkom, ale taktiež z hľadiska dodržiavania predpisov. Chceme sa viac posúvať do nových oblastí mimo našu hlavnú činnosť, ako sú NFT a fintech,“ načrtáva ďalšie ambície spoločnosti Fekete.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.