Dá sa premeniť investícia 50 dolárov na 5 000 dolárov?

Kategorie: Sponzorované články
Investícia za 50 dolárov
Investícia za 50 dolárov. Zdroj: shutterstock.com/Jester-Flim

PR článok spoločnosti VC Spectra. Investori sa môžu zapojiť do kryptomien a získať 100-násobné výnosy, ako to bolo počas rokov vidieť pri bitcoine a ďalších špičkových altcoinoch. Tento zlatý vek sa však pozastavil, keďže trhom sa prehnalo obdobie poklesu. Napriek tomu skvosty ako VC Spectra dokazujú, že 100-násobné zisky sa môžu zopakovať. Táto nová, vzrušujúca platforma už od začiatku svojho predpredaja zvýšila svoju hodnotu viac ako 4-násobne.

Ak teda máte na investovanie len 50 dolárov, dozviete sa, ako sa VC Spectra môže v najbližších rokoch premeniť na 5 000 dolárov.

>KÚPIŤ ŽETÓNY SPCT TERAZ<

Čo je VC Spectra?

VC Spectra je decentralizovaný správca aktív pre začínajúce blockchainové a technologické startupy. Je to tiež vysoko inteligentná obchodná platforma s dátovými poznatkami riadenými algoritmami strojového učenia na využívanie nových ziskových príležitostí a zároveň riadenie rizík.

Každý projekt financovaný spoločnosťou VC Spectra prechádza značným výberovým procesom tímu zloženého z rôznych odborníkov. Tým sa zabezpečí, že sa vyberú len tí najlepší v úzkej vertikále.

Jedným z prvkov, ktorý odlišuje VC Spectra od ostatných špičkových projektov DeFi v oblasti správy aktív, je finančná dostupnosť, keďže sa na ne nevzťahujú žiadne minimálne vklady. Inteligentné zmluvy umožňujú túto nákladovú efektívnosť a zároveň poskytujú autonómiu pri operáciách ako je ukladanie finančných prostriedkov a prideľovanie dividend.

Takto používatelia zarábajú, čo predstavuje časť mesačných ziskov protokolu. Dividendy prichádzajú prostredníctvom tokenu Spectra, o ktorom sa dozvieme viac v ďalšom texte.

>KÚPIŤ ŽETÓNY SPCT TERAZ<

O tokene Spectra SPCT

Token Spectra je potrebný na zúčtovanie poplatkov, investovanie a získavanie dividend. Investori môžu získať 1 až 11 % mesačných ziskov platformy vo forme štvrťročných dividend v rozmedzí od 150 do 33 000 dolárov v závislosti od toho, koľko SPCT človek vlastní. Čím viac vlastníte, tým vyšší je váš podiel.

Druhou výhodou je, že SPCT ponúka právomoc riadenia prostredníctvom hlasovacích práv, ktoré umožňujú používateľom vyjadriť sa k návrhom. A napokon, držitelia majú prístup k exkluzívnym zľavneným novým ICO skôr, ako sa objavia v masovom predaji.

Za tieto lákavé výhody získala VC Spectra počas svojho predpredaja, ktorý sa začal pred niekoľkými mesiacmi, viac ako 2,8 milióna dolárov.

>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<

Predpredaj VC Spectra a potenciál budúcej hodnoty

V prvej fáze predpredaja sa SPCT ponúkal za 0,008 dolára, pričom v druhej fáze vzrástol o 37,5 % na 0,011 dolára. Investori, ktorí sa zúčastnili druhej etapy, boli svedkami toho, ako SPCT v 3. etape, teda v aktuálnej etape, stúpla o 127 % na 0,025 dolára.

V 4. etape sa očakával nárast SPCT o 32 %. K tomu však došlo v predstihu vďaka značnému dopytu, čoho výsledkom je nová hodnota 0,033 dolára. V prípade VC Spectra sa uskutoční ešte niekoľko etáp. V každej z nich dôjde k postupnému nárastu. Investícia do tohto projektu teraz ponúkne 142 % návratnosť investícií, keďže sa predpokladá, že po predpredaji sa SPCT bude obchodovať za 0,080 dolára.

Napriek tomu by to bol len začiatok pre spoločnosť VC Spectra, ktorá, samozrejme, plánuje existovať dlhodobo. Podľa správy MarketsandMarkets má len trh s blockchainom ročnú mieru rastu 67,3 %.

Aj keď 50 dolárov je na investíciu malá suma, je jasné, že časom môže exponenciálne rásť. To znamená, že VC Spectra sa nakoniec môže obchodovať za niekoľko dolárov za token.

Stručne povedané, VC Spectra predstavuje presvedčivé dôvody ako najlepšia minca na investovanie pre tento rok. Plusom je, že kupujúci môžu zvýšiť svoje podiely SPCT vďaka 50 % bonusu za vklad, ktorý VC Spectra ponúka, ale len na obmedzený čas.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Westránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Najčítanejšie články

1

Jeden z najväčších zamestnávateľov ohlásil masívne prepúšťanie

2

Na Slovensku vyrastie nové obchodné centrum. Poteší obyvateľov tohto mesta

3

Slováci, pozor. Falošný eshop je na nerozoznanie od originálu, no ide o podvod

4

Štát masívne zvyšuje dávky tej skupine ľudí, ktorá ich nepotrebuje

5

Známa banka porušila práva svojich klientov. Bez súhlasu presunula ich účty

PR články

Tento kryptomenový token bude pre slovenskú komunitu obrovským prínosom. Toto by ste o ňom mali vedieť

Marek Bednárik | 21. novembra 2023 Horúca novinka

V spolupráci s FinSystems. Globálny kryptomenový trh sa prebudil a viaceré indikátory naznačujú skorý rast Bitcoinu na nové tohtoročné maximá okolo 50 000 dolárov.

Kryptotrh rastie a Slováci sa tešia na zisky
Horúca novinka

Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

Henrieta Balázsová | 20. novembra 2023

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien.

Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa