Coinbase odmieta fámy
Coinbase odmieta fámy, zdroj: shutterstock.com/Autor: Vladimir Kazakov

V posledných týždňoch s internetom šírili špekulácie, že Coinbase čoskoro na svoju zmenáreň a na burzu GDAX pridá možnosť obchodovať s digitálnou menou Ripple. Aj to pravdepodobne napomohlo divokému rastu hodnoty tohto tokenu. Bohužiaľ, chýry o zalistovaní boli značne prehnané.

V najbližšej dobe bude na Coinbase ticho!

Šéf Coinbase Brian Armstrong vyhlásil, že v blízkej budúcnosti sa neplánuje podpora pre žiadnu novú kryptomenu. Citujeme:

“Za rozhodnutia ohľadom podpory nových digitálnych assetov je zodpovedný interný výbor expertov. Títo ľudia, rovnako ako všetci zamestnanci Coinbase, podpísali sľub mlčanlivosti a majú tiež obmedzený prístup k obchodovaniu.

Dosiaľ nebolo vydané rozhodnutie o zalistovaní ďalšej kryptomeny na Coinbase/GDAX. Akékoľvek informácie, ktoré sú v rozpore s týmto vyhlásením, môžete považovať za nepravdivé.”

V skratke, Ripple na Coinbase/GDAX tak skoro nepríde. Firma síce vyhlásila, že tento rok pridá nové meny, no prvé lastovičky nečakajme skôr, ako na jar.

Po vyhlásení Briana Armsrtonga kapitalizácia Ripple klesla o dvadsať miliárd dolárov. Je dosť možné, že z dlhodobého hľadiska bude po šialenom 1500% rallye ďalej klesať. Storočím overená Dowova teória nepustí.

Máte problémy s registráciou na Coinbase, Vaše otázky prosím smerujte na naše fórum. Sledujte nás na facebooku, aby vám neušli novinky zo sveta kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance