Brave používa už 9 miliónov užívateľov. Pridajte sa aj vy a využívajte skvelé výhody!

1

Internetový krypto prehliadač Brave, ktorý odmeňuje svojich používateľov, zaznamenáva jeden úspech za druhým. Ešte nedávno sa chválili, že dosiahli métu 8 miliónov používateľov. Dnes 11. 11. je toto číslo ešte vyššie o rovný milión. Využíva ho mesačne 9 miliónov ľudí!

Veľký úspech pre Brave Browser

Úsilie spoločnosti Brave o rozšírenie svojej používateľskej základne sa už vypláca. v polovici októbra táto spoločnosť oznámila, že jej denní aktívni používatelia prekročili hranicu 2,8 milióna. Jeho aktívni používatelia za 1 mesiac dosiahli rekordnú výšku 8 miliónov. 

Dnes je to o rovný milión viac – prehliadač Brave využíva mesačne 9 miliónov užívateľov.

Rastie aj propagácia

Na začiatku roka 2019 pochádzalo z kanálov a webových stránok YouTube iba 36 600 tvorcov obsahu. Z týchto platforiem teraz prichádza viac ako 217 000 tvorcov obsahu, čo predstavuje viac než 6-násobný nárast. Ak sa však k súčtu pripočíta aj Twitch, Twitter, Reddit, Vimeo a Github, tak v súčasnosti existuje viac ako 316 000 overených vydavateľov.

[caption id="attachment_41599" align="aligncenter" width="562"]Brave používa už 9 miliónov užívateľov. Pridajte sa aj vy a využívajte skvelé výhody! Zdroj: Batgrowth.com[/caption]

 Neustály pohyb vpred

Odvážne reklamné kampane prehliadača dosiahli mieru kliknutia na úrovni 14 percent. V porovnaní s 2-percentným priemyselným štandardom tento browser exceluje. Rýchly nárast popularity, ktorú zažíva možno vidieť aj v počte BAT adries. Joel Reis, softvérový inžinier v Brave odhalil, že BAT dosiahol medzník viac ako 200 000 peňaženiek. 

Nové partnerstvá

Brave je bezplatný webový prehliadač zameraný na ochranu osobných údajov s otvoreným zdrojom a integrovaným Adblockom, ktorý prináša ďalšie zabezpečenie údajov používateľov. Jednou z jeho hlavných funkcií je to, že odmeňuje svojich používateľov pomocou tokenov Basic Attention Token (BAT) za možnosť prezerania reklám prostredníctvom vstavaného programu Brave Rewards. Podľa spoločnosti so sídlom v Kalifornii je 70 % generovaných výnosov z reklamy distribuovaných medzi jej používateľov.

Spoločnosť Brave Software Inc – firma, ktorá stojí za prehliadačom – nedávno odhalila partnerstvo s Everipedia, online encyklopédiou založenou na blockchaine, ktorej cieľom je presadiť obe spoločnosti v rámci ich príslušných komunít.

„Toto partnerstvo zdôrazňuje dôležitosť inovatívnych produktov, ktoré odmeňujú pozornosť a účasť používateľov. Brave ponúka súkromie a integrovanú peňaženku, ktorá odmeňuje používateľov a podporuje tvorcov obsahu. V spolupráci so spoločnosťou Everipedia využívame silu blockchainu, aby sme mohli nechať používateľov kontrolovať ich vlastné skúsenosti.“

A prečo je Brave taký populárny?

Nuž, je to jednoduché. Brave vám umožní zarábať ich kryptomenu BAT len za to, že využívate ich prehliadač na každodenné bežné surfovanie po internete. Takže áno, v podstate zadarmo.

V prípade, že máte aj vy záujem o využívanie tohto prehliadača, môžete si prečítať viac informácií v našom článku.

Chcete sa pridať a zarábať kryptomeny? Registrovať sa môžete cez TENTO LINK.

Čo čítať ďalej?

Ako 12-ročný investoval 1 000 dolárov do BTC, dnes je milionár

Zdroj:
ccn.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Len u upresnenie…Brave neumožňuje užívateľovi „zarábať“, ale umožňuje užívateľovi danej stránke iba ak anonymne darovať, pričom stránka nepozná svojho darcu a tak sa ku nemu správa rovnako ako ku niekomu, kto jej obsah konzumuje zadarmo. Užívateľ v tomto systéme funguje iba ako čisto prietokový anonymný kanál na presun Bat-ov od inzerenta ku tvorcovi obsahu. Veľmi slabá motivácia pre užívateľa….. a ani to kupovanie doplnkov za Bat-y pre browser to nijako nevytrhne. Na toto ani nepotrebovali vydávať kryptomenu, bohate stačilo dávať stránke darovacie lajky, podľa ktorých by sa rozdeľoval reklamný pool od inzerentov v klasickom fiat na bankový účet. No to… Čítať ďalej