Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“!
Legendárny Robert Kiyosaki varuje pred krachom akcií a dlhopisov: „Nastúpi depresia a prídu občianske nepokoje“! ,zdroj: www.shutterstock.com/MihaCreative

Obrovská krypto firma Bitmain údajne prepustila celý tým vývojárov Bitcoin Cash (BCH), tvrdí Samson Mow s odvolaním sa na zdroje v čínskych sociálnych médiách.

Je to už ďalšie prepustenie zamestnancov Bitmainu, spoločnosť údajne uvoľnila približne 50 ľudí.

Tieto správy se vynorili na čínskej verzii LinkedInu. Údajne sa chystá aj gigantická vlna prepúšťania, ktorej cieľom bude prepustiť polovicu z 2500 zamestnancov.

Podľa Dovey Wana sú také správy v sociálnych médiách „obvykle veľmi presné, keďže pochádzajú od samotných zamestnancov.“

Vývojári BCH boli prepustení takpovediac bez varovania. Údajne sa to dozvedeli asi pred týždňom, dodal Mow.

Bitmainu tečie do topánok

Chvíľu to vyzeralo, že aktuálna situácia na trhu sa tejto ťažobnej firmy netýka, teraz ale môžeme vidieť, že až tak dobre na tom zrejme nebude.

Záver

Cena BTC je pre stále stále nerentabilná. Prví si to odniesli malí mineri, následne tí stredne veľkí a teraz je vidieť, že trpia i obrovské spoločnosti ako je Bitmain. Nejde totiž o chviľkový cenový prepad a kto vie ako to v dohľadnom období s ťažbou bude.

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.