STREAM o 20:00 Bitcoin prekonal 18 000 USD – Trh je úplne pod kontrolou inteligentnej entity

0

V minulej analýze na Bitcoin (BTC) som varoval pred možnosťou začiatku korekcie, pretože v grafe sa rysovala jedna z typických Wyckoffových distribučných schém. Navyše, na dennom RSI bola dvojnásobná divergencia a to v prekúpenej oblasti. V celkovom kontexte sa tak zdalo, že už sme v úplnom finále.

Trh je úplne pod kontrolou inteligentnej entity

Kurz však prekonal ďalšiu rezistenciu na 17 000 USD, čím všetkým shortárom dal trh tvrdú ranu. Vzhľadom na to, ako sa trh správa, dospel som k záveru, že v súčasnosti má Bitcoin úplne pod kontrolou inteligentná entita. Pravdepodobne skupina inštitúcií, ktorá má akúsi stratégiu, ktorej sa drží.

V grafe je veľká parabola a ešte spolu s tým je na dennom RSI dvojnásobná divergencia v prekúpenej oblasti – rovnako ju trh dokázal zlomiť a pokračovať v expanzii. Toto by retail sám o sebe nezvládol. Bitcoin momentálne drží tak vysoko inštitúcie a idú dosť proti prúdu. Prirodzenejšie by totiž bolo divergenciu využiť a poslať cenu dole.

V súvislosti s tým si v zajtrajšom streame povieme, či je vôbec za týchto okolností možné odhadnúť hladinu pre vrchol. Povieme si aj, ktoré hladiny sú dostatočne silné, aby počas prípadnej korekcie vydržali. A nielen to, ukážeme si aj graf celkovou kapitalizáciou, kde sa tento týždeň odohrala jedna zaujímavosť. To všetko na kanáli BitLink zajtra o 20:00.

Prihláste sa na odber, nech nezmeškáte naše spravodajstvo!

Tešíme sa na vás

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre