Nie každý Golden cross pattern musí mať nutne vplyv na trh. Vo všeobecnosti síce ide o extrémne bullish pattern pretože ukazuje, že dané aktívum má v krátkodobom horizonte väčší rastový potenciál, než ho mal v budúcnosti. Označuje tak možné otočenie trendu a počiatok rallye smerom hore.

Golden Cross vzniká typicky vtedy, keď MA50 pretne MA200 (MA je kĺzavý priemer)

Web Bitcoinist.com včera v snahe poukázať na ďalší silný fundament publikoval článok, v ktorom upozornil na Golden Cross na 12h grafe. Bohužiaľ, už o pár hodín neskôr prišiel veľký prepad celého trhu s kryptomenami a samotný Bitcoin v priebehu niekoľkých ľudí klesol o viac než tisíc dolárov.

Je to skvelá šanca na nákup alebo iba začiatok dlhého a vyčerpávajúceho downtrendu? Túto otázku sme sa opýtali vás v našej ankete. Poďte zahlasovať aj vy!

Tak ako tak, aktuálny vývoj ceny Bitcoin ukazuje, že nie každý Golden Cross má rovnakú váhu. Ten na 12h grafe nakoniec prešiel bez povšimnutia a dnes by mali redaktori z bitcoinist.com hlásiť Death Cross!

Na daily Golden Cross stále čakáme

My s napätím čakáme na Golden Cross na daily grafe. Tam totiž bude mať podstatne väčšiu váhu. Všimne si ho každý a aby toho nebolo málo, príde pravdepodobne 1-2 týždne po halvingu! Ako skvele načasované.

Viac v článku: Bitcoin má šancu na Golden Cross po halvingu! – Chystá sa ďalší bullrun?

Mnohí prominentní analytici teraz čakajú nový veľký UPtrend pre Bitcoin. A nie len kvôli zlatému krížu na daily. Analýza dlhodobého grafu Bitcoinu ukazuje, že vychádza z dlhodobého downtrendu a preráža jednu trendovú líniu za druhou.

Viac sa dočítate v tomto článku:

Bitcoin vytvoril rovnaký signál, ako v roku 2017 pred 2000% rastom!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance