sonny singh bitpay

“Viete ako to je. Vždy keď sú tu nejaké dobré alebo zlé správy, trh reaguje prehnane. Tentokrát vidíme neprimeranú reakciu, ktorá kryptomeny potiahla smerom dole.”

Povedal včera v rozhovore pre Bloomberg šéf spoločnosti BitPay, Sonny Singh.

Článok si môžete prečítať aj v češtine.

Čo spôsobilo nedávny pád?

Hovoril hlavne o nedávnych zmenách a rýchlom raste kryptomien. Bitcoin v prvom týždni tohto roka vyskočil na 17 000$ a teraz padol pod 10 000$. Podobne Ripple, ktorý v stredu klesol o 28%. “Je to vzrušujúce” komentoval Singh vývoj posledných dní.

Zatiaľ čo odporcovia tvrdia, že Bitcoin je bublina a konečne praská (to už ale tvrdia minimálne dva roky), experti z posledného prepadu vinia neistú situáciu v Južnej Kórei, obmedzovanie ťažby v Číne a hrozbu regulácií.

Singh sa o Bitcoin nebojí

Šéf BitPay nakoniec dodal, že sa o budúcnosť Bitcoinu nebojí. Po viac ako pätnástich rokoch praxe v roli poradcu technologických firiem má dostatok skúseností na to, aby rozoznal potenciál tejto kryptomeny.

“Bitcoin je volatilný, to je pravda. Presne preto sa čoskoro dostane na pôvodné hodnoty.”

Pôvodnými hodnotami pravdepodobne myslel 15 000 – 17 000 dolárov za mincu, čo by bolo fajn.

“Toto je prvý veľký prepad od septembra 2017. Väčšina ľudí nič podobné nezažila. Pre starších krypto-obchodníkov však nejde o nič nové.”

Pre nováčikov sme o poslednom páde napísali článok. Rozhodne odporúčame si ho prečítať.

Chcete byť upozornení na každý nový článok? Prihláste sa na odber notifikácií z našej stránky. Stačí, ak kliknete na zvonček v ľavom dolnom rohu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance