Bitcoin padne na 7300 $ – Tvrdí známy trader

4
Bitcoin, pád, dump

Bitcoin v prvej polovici tohto roka ožil a pritiahol späť množstvo obchodníkov. Keď jeho hodnota nakoniec dosiahla svoje maximum na hladine 13,3 tisíc dolárov, väčšina traderov očakávala pokračovanie rastúceho trendu aj v druhej polovici roku 2019. 

Bohužiaľ, toho sme sa nakoniec nedočkali a každý ďalší mesiac so sebou priniesol prepad o približne 1000 $. Niekedy menej, niekedy viac. Známy obchodník Elixium očakáva, že sa tak stane aj v novembri. Nové low vidí na hladine 7300 $.

„Bitcoin je aktuálne pod 200-dňovým EMA a SMA. Ak sa denná svieca uzavrie tak, ako je teraz, máme tu veľkú šancu na prepad dole k 7300 $“

Pokus býkov nevyšiel

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Dnes okolo siedmej ráno sme zaznamenali zaujímavý pokus o vypumpovanie Bitcoinu nad rezistenciu. To sa bohužiaľ nestalo a na hodinovom grafe už vidíme iba sviečku s dlhým knôtom. Bitcoin následne pokračoval v postupnom raste až do štvrtej, kedy prišiel dump na súčasných 8400 $.

Point of Control pre Bitcoin je na hladine 7900 $. Tam by sa mal lámať chlieb. Ak sa od neho Bitcoin odrazí, mohol by následne vytvoriť vyššie high. Ak nie, s najväčšou pravdepodobnosťou budeme pokračovať v zostupe na nižšie úrovne.

Chcete vedieť viac? Pozrite si dnešný LIVE Trading 2.0!

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Samuel SlavkovskýLibor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Libor
Guest
Libor

Ešte aj niekoho baví táto stupídna hra s cenou BTC ?