Bitcoin padne na 7300 $ – Tvrdí známy trader

4
Bitcoin, pád, dump

Bitcoin v prvej polovici tohto roka ožil a pritiahol späť množstvo obchodníkov. Keď jeho hodnota nakoniec dosiahla svoje maximum na hladine 13,3 tisíc dolárov, väčšina traderov očakávala pokračovanie rastúceho trendu aj v druhej polovici roku 2019. 

Bohužiaľ, toho sme sa nakoniec nedočkali a každý ďalší mesiac so sebou priniesol prepad o približne 1000 $. Niekedy menej, niekedy viac. Známy obchodník Elixium očakáva, že sa tak stane aj v novembri. Nové low vidí na hladine 7300 $.

„Bitcoin je aktuálne pod 200-dňovým EMA a SMA. Ak sa denná svieca uzavrie tak, ako je teraz, máme tu veľkú šancu na prepad dole k 7300 $“

Pokus býkov nevyšiel

[caption id="attachment_41818" align="aligncenter" width="1442"]1h BTC/USD - Bitstamp 1h BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Dnes okolo siedmej ráno sme zaznamenali zaujímavý pokus o vypumpovanie Bitcoinu nad rezistenciu. To sa bohužiaľ nestalo a na hodinovom grafe už vidíme iba sviečku s dlhým knôtom. Bitcoin následne pokračoval v postupnom raste až do štvrtej, kedy prišiel dump na súčasných 8400 $.

Point of Control pre Bitcoin je na hladine 7900 $. Tam by sa mal lámať chlieb. Ak sa od neho Bitcoin odrazí, mohol by následne vytvoriť vyššie high. Ak nie, s najväčšou pravdepodobnosťou budeme pokračovať v zostupe na nižšie úrovne.

Chcete vedieť viac? Pozrite si dnešný LIVE Trading 2.0!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Ešte aj niekoho baví táto stupídna hra s cenou BTC ?

Libor

Stupídne a smiešne je to vaše sledovanie a komentovanie ceny BTC … ideme hore, ideme dole, pôjdeme hore alebo dole ?…leto 2019, najprv musíme na 6000 USD a až potom to pôjde ATH do konca roka…. Môžete vstúpiť do klubu McAfee ! Na žiadnom webe o krypto novinkách som sa nestretol s takým tendenčným a tak intenzívnym zameraním na ceny BTC prakticky na dennej báze. Len tým blbnete ľudí. Financiám a ekonomike sa do hĺbky nerozumiete, niečo ste si iba o tom naštudovali od spustenia webu. A ten váš web je jeden veľký affiliate program, ktorý sa viac venuje bulváru… Čítať ďalej