bitcoin ath
bitcoin ath

V dnešnom 4. diely našej reality show sa pobavíme o tom, či Bitcoin môže ešte dorovnať ATH, respektíve vyletieť až na 100 000 USD.

Rýchly update na úvod

Ako úspešne investovať na burze – update účtu

Celkovo zainvestované: 25 100 USD

Aktuálny zisk: 18 000 USD

Stav účtu: 43 100 USD

StormGain

Ešte takto mesiac dozadu bola hodnota nášho účtu o takmer 100 % vyššie. Dokonca stačilo, iba par dni šialeného bullish trendu a mohli sme splniť v rámci našej show taký náš prvý target a to je 100 000 USD na hodl účte. Netreba však byť sklamaný. Na trhu uvidíme niekoľko krát do roka podobné výkyvy a poklesy. Za niekoľko rokov čo sa venujem obchodovaniu na burze som zažil aj horšie pády. Posledný prepad beriem ako také pošmyknutie na lade, po ktorom pomaly sa zbierame na nohy.

V projekte Bitcoin Skupina sme pre teba vybavili 10 % zľavu na VIP členstvo signály a trading room. Pridaj sa už teraz do komunity traderov a po zadaní kódu kryptomagazin získaš 10 % zľavu. (Akcia platí do 07.06.2021). Objednať VIP.

Príde nové ATH?

Aj naďalej tvrdím, že nové ATH určite na BTC padne. Nemusí však byť hneď. Dokonca možno ani počas tohto roka. Čaká nás opäť leto a z minulosti vieme, že práve toto obdobie počas minulých rokov nebolo práve najlepšie. Tento rok to samozrejme môže byť inak. Avšak treba brať do úvahy, že už niekoľko rokov sme tu nemali taký rast, aký je na BTC od januára. Korekcia určite musela prísť a to, či ešte bude pokračovať, alebo už sa skončila tiež nie je na 100 % isté. Bitcoin aktuálne konsoliduje na dne a ťažko hovoriť o bezpečnej zóne. Pokiaľ znovu uvidíme rast, podobný tomu zo začiatku roka, kedy každý deň budeme hľadať postupne nové a nové high, tak si môžeme povedať, že je to v suchu.

Článok, ktorý vám môže pomôcť ak neviete, kedy kúpiť Bitcoin: Kedy je najlepšie nakupovať Bitcoin? Držte sa tohto a zarobíte

Aký je môj obchodný systém

Keďže sa jedná o hodl, tak nemôžem nič iného povedať ako len že čakám a asi aj budem čakať. Ak by Bitcoin spadol, tak určite nejaké mince nakúpim. Ak bude pokračovať v raste a nakoniec ďalší prepad vôbec nepríde, tak rovnako budem pokračovať v nákupe a čakať na vyššiu cenu, kde možno časť predám. S veľkou častou kapitálu ale chcem zostať v trhu dlhodobo, keďže vidí veľký potenciál v BTC.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.