Bitcoin nám dokončuje pattern triangel, z ktorého následne môžeme očakávať veľký pohyb na trhu. Aký bude ďalší pohyb a ktoré levely sledujem na grafe? Na to sa pozrieme v dnešnej analýze.

BTC/USD, Čakáme na pohyb, zdroj: www.tradingview.com

Ako isto viete z mojich minulých analýz, ja zásadne patterny triangle neobchodujem. Máme 50 % pravdepodobnosť, že to pôjde jedným smerom, čo nám neprináša požadovanú výhodu na trhu. Aktuálne si počkám na break out, a v prípade poklesu na 33 000 USD budem vstupovať do obchodu. Ak by sa Bitcoin nakoniec vydal smerom hore, čo je dosť pravdepodobné, tak počkám na prípadný re-test hornej čiary tohto patternu. Respektíve na korektivný pohyb, po ktorom budem otvárať obchod.

Chceš sa naučiť obchodovať na burze? Náš tím obchodníkov si pre teba pripravil VIP signály a denný update na 90 párov. Pridaj sa do našej komunity traderov, objednávaj členstvo v 50 % zľave

Stále platí, že na 4H, 1D a W grafe je Bitcoin silne bullish a príležitosti na short úplne nie sú to, čo chceme hľadať. Tak isto ako sme informovali v minulom článku, whales znovu začínajú kupovať Bitcoin, čo je podľa mňa predzvesť začiatku rastu na 40 000 USD. Dokonca možno ani na tejto zóne sa nezastaví. To ale je už moc do budúcna.

Cena BTC/USDT vs. Wyckoffov model akumulácie. Zdroj: Twitter
Cena BTC/USDT vs. Wyckoffov model akumulácie. Zdroj: Twitter

Možno si pamätáte z našich minulých článkov, ako sme písali o Wyckoffovom modeli, ktorý rovnako naznačuje skôr bullish pohyb. Dúfajme teda, že Bitcoin je už z toho najhoršieho vonku a vráti sa späť do rastového trendu.

Prečítaj si aj: V prípade Bitcoinu je najhoršie obdobie za nami. Prevládajú však obavy z nástupu býkov – tvrdia analytici

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.